Güncel
Giriş Tarihi : 05-11-2020 18:43   Güncelleme : 06-11-2020 11:05

GELECEK PARTİ HENDEK TEŞKİLATI GENEL KONGREYE KATILDI

Başkan Akıcı: Genel Kongremiz Partimize Hayırlı Olsun Gelecek Partisinin 1. Olağan Genel Kongresi geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, genel kongre ile alakalı bir değerlendirmede bulundu.

GELECEK PARTİ HENDEK TEŞKİLATI GENEL KONGREYE KATILDI

MÜJDE! SEÇİMLERE KATILMA HAKKINI ELDE ETTİK

Başkan Akıcı; Hendek İlçe Teşkilatı olarak, partimizin 1. Olağan Genel Kongresine katılım sağladık. Bu vesileyle seçime girmeyi hak kazanan siyasi bir parti olduk. Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu'nun başkanlığında, genel kongremizde partimizin merkez yönetim kuruluna seçilen kurucu Sakarya'lı olan sayın Ayhan Sefer Üstün ve sayın Nuray Sağıroğlu'nu  cani gönülden tebrik ederim." dedi.

ÜLKEMİZE,İLİMİZE VE İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Açıklamasının devamında Başkan Akıcı; Hendek İlçe Teşkilatı olarak katılım sağlayarak genel başkanımız, genel başkan yardımcılarımız, parti kurucu üyelerimiz ve Türkiye'deki tüm Gelecek Partisi yönetici ve gönüldaşlar ile tanıştık. 1. Olağan Kongremiz Türkiyemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olsun." dileklerinde bulundu.

ÜYE SAYIMIZ ARTIYOR

Kongre dönüşü ilçe ile ilgili olarak başlattıkları partiye üye yapma konusunda hayli mesafe katettiklerinin altını önemle çizen Akıcı; “ milletimiz her şeyin farkında. İşsizliğinde , enflasyonunda,ötekileştirilmenin de farkında ancak, korku iklimi hakim. Halkımızın sessizliği biz muhalefeti sevindirirken iktidar kanadında ise panik var. İnşallah bu sessiz toplum son sözünü sandıkta söyleyecek” diye konuştu.