Güncel
Giriş Tarihi : 29-10-2020 17:23   Güncelleme : 01-11-2020 16:30

NEHİRLAND BİNİCİLİK TESİSLERİNDE CUMHURİYET COŞKUSU

Sakarya Nehirland Binicilik Tesislerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile kulübe üye sporcuların gösterisi büyük ilgi topladı.

NEHİRLAND BİNİCİLİK TESİSLERİNDE CUMHURİYET COŞKUSU

SUNUCU ALİ İHSAN VAROL

Programı  TV ekranlarında  Kelime Oyunu adlı programın sunuculuğunu yapan  Ali İhsan Varol yaptı. Onlarca binicinin muhteşem gösterisini sporcuların yanı sıra bir doğa harikası olan  tesislere tatil amacıyla gelen yüzlerce vatandaş takip etti.

CUMHURİYET ETKİNLİĞİ GELENEKSEL HALE GETİRİLECEK

Bu yıl bir ilk yaşanan tesilerde düzenlenen Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri nin bugünden sonra geleneksel hale getirileceği ifade edildi.

Üzerlerinde Türk Bayrağı bulunan sporcular yaptıkları birbirinden ilginç gösteriler davetlilerden büyük alkış aldı. 100 cü yıl marşı eşliğinde programa çıkan sporcular programlarını “ NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE” sözleriyle bitirdiler.

HER YAŞ GURUBUNDAN SPORCU

Bindikleri atlar ile sernomiye çıkan sporcuların ikinci etapta engelli parkur gösterileri yaptılar. Yaşları 3 ila 19 yaşında değişen erkek ve bayanlardan oluşan biniciler gösteri sonunda bindikleri atları ile seyircileri selamlayarak programa son verdiler.