Siyaset
Giriş Tarihi : 28-10-2020 11:53   Güncelleme : 28-10-2020 17:21

AKŞENER GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTU: “SALDIRMAZSANIZ GÖNLÜM KALIR”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener mecliste grup toplantısında yaptığı konuşma öncesinde mübarek kandil gecesini kutlayarak açıklamalarında hükümete yüklendi.

AKŞENER GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTU: “SALDIRMAZSANIZ GÖNLÜM KALIR”

Akşener, son günlerde İYİ partiye değişik mihraklar tarafından saldırıların başladığının altını çizerek;  “ bize içeriden, sağdan soldatn,tepeden aşağıdan nereden saldırırsanız saldırın. Saldırmazsanız gönlüm kalır. Elinizden geleni ardınıza koymayın.” Dedi.

 Ben milletim uğruna adamışım kendimi diyen Akşener; “  mukaddes davalarda ölüm bile güzeldir. Biz hep hak’kı tutacağız hep halkı tutacağız. “ diyen Akşener islam tarihinden örneklerle ve menkıbelerle  süslediği konuşmasında  “(bize bir kişi kötülük yaparsa yine de biz iyilikle muamelede bulunuruz” diye konuştu.  

Akşener; “  Türkiye’nin yiğit evlatları biz de iyilikte Hz. Ali olacağız. Kötüler değil biz kazanacağız. Çünkü biliyoruz ki millet bizi çağırıyor. Milletimizi gerçeği de yalanı da görüyor. İyi parti yükseliyor. Ne yaparlarsa yapsınlar, ne planlarlarsa planlasınlar durmayacağız, yorulmayacağız, yıkılmayacağız” dedi.