Güncel
Giriş Tarihi : 22-10-2020 18:32   Güncelleme : 22-10-2020 20:23

GELECEK PARTİSİ EMNİYET'Tİ ZİYARET ETTİ

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, partisinin Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hendek Emniyet Müdürü Şevket İLHAN'ı makamında ziyaret etti.

GELECEK PARTİSİ EMNİYET'Tİ ZİYARET ETTİ

    Başkan Akıcı; "İlçe halkımızın, vatandaşlarımızın can güvenliği için canını dişine takarak 7-24 güvenliğimiz için hizmet veren, ilçemizin asayişini sağlayan başta değerli Emniyet Müdürümüz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına Hendek halkı adına teşekkür ediyorum" dedi.

   Sohbet havasında geçen ziyarette söz alan, Gelecek Partisi Hendek Kurucu Üyelerinden Ayhan Güler ise; "Göreve geldiği günden beri ilçe halkı tarafından sosyal kişiliği, babayiğit ve sevecen tavırlarıyla ilçede çok sevilen Hendek Emniyet Müdürü Şevket İlhan Müdürümüzü herkes gibi bizlerde çok seviyoruz. İnşallah kendisi de emekli olunca da Hendek'te kalır" diyerek, ziyarette bulunan partilileri gülümsetti.

İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan ise, İlçe Başkanı Musa Akıcı ve beraberindekilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Akıcı'ya ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.