Siyaset
Giriş Tarihi : 22-10-2020 11:46   Güncelleme : 22-10-2020 11:46

GELECEK PARTİSİNDE SEÇİM ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

Gelecek Partisi haftalık ilçe toplantısına Genel Başkan yardımcısı Teşkilat başkanı Nedim YAMALI katıldı.

GELECEK PARTİSİNDE  SEÇİM ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

Gelecek partisi haftalık olağan ilçe yönetim toplantısında, açılış konuşmasını yapan Hendek ilçe başkanı Musa AKICI  Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi verdi.

İlçe Başkanı Musa AKICI  toplantıya katılan Teşkilat başkanına iştiraki de dolayı mutluluğunu dile getirerek, “ Hendek ilçe teşkilatı yönetim, delege, mahalle başkanları ve üyeleri ile her daim iletişim halinde ve sahada her geçen gün yeni katılan arkadaşalar ile güçlenerek yolumuza emin adımlar ile gidiyoruz” diyerek sözü teşkilat başkanına bıraktı.

Teşkilat Başkanı Nedim Yamalı' İlçe başkanı ve yönetimini başarılarından dolayı tebrik ederek; “ ilk kongrenizde olağanüstü başarılı proğramınız hafızalara kazındı.  Hendek İlçe teşkilatı çalışmalarını takip ediyor ve sizleri her daim destekliyoruz. Tecrübeli iyi bir kadro ile çalışıyoruz.” Dedi.

Yamalı, mevcut 1. Olağan genel kongre ve ülke siyasetinde Gelecek Partisinin yerini ve son durumları aktararak partililerine ufak müjdeler verdi. Telekonferans ile yaptıkları toplantılar ile ne kadar güçlü olduklarını ve teşkilatlarının ne kadar disiplinli ve özverili çalıştıklarını görmekten mutlu olduklarını, yapılacak erken seçim veya zamanında seçime her türlü hazır olduklarını vurgulayarak ilçe başkanı ve  yönetimini çalışmalarından dolayı başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.