Siyaset
Giriş Tarihi : 22-10-2020 08:46   Güncelleme : 22-10-2020 12:46

SAKARYA DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKANINI AĞIRLAYACAK

DEVA Partisi Sakarya İl Başkanlığı ilçe kongrelerin ardından geçekleştireceği 14 Kasım tarihinde il kongresine hazırlanıyor. İl kongresine Genel başkan Babacan’ında katılması bekleniyor.

SAKARYA DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKANINI AĞIRLAYACAK

İSTİŞARE VE ORTAK AKIL

İl başkanlığı Sakarya genelinde başlattığı ilçe teşkilatlanmalarına ağırlık vererek kongreleri bitirip il kongresine hazırlanıyor. Bu amaçla Sakarya ilçelerinde teşkilatlanmaların tamamlandığı ilçe başkanları ve yöneticileri ile bir araya gelerek istişare çalışmalarını da aksatmıyor.

BABACAN SAKARYA’YI MASAYA YATIRACAK

Tatlı telaş ve heyecanın tavan yaptığı DEVA Partisi il teşkilatı 14 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan Sakarya İl Kongresine Genel Başkan Ali Babacan’ın katılacağı ve başta ülke gündeminde ekonomi ve dış politika konuları olmak üzere Sakarya ekonomisi, tarımı, hayvancılığı ve endüstriyel yatırımlar hakkında çok geniş açıklamalarda bulunacağı öğrenildi.

HENDEK KONGRESİ CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00’DE

Deva Partisi Sakarya İl Başkanlığı bu organizasyon için hiçbir masraftan kaçınmazken, aynı şekilde  24 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’de Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonunda yapılacak olan Hendek İlçe Kongresi için ilçe başkanı Fatih Güdü’ ve ekibinin hummalı çalışmaları devam ediyor. Edindiğimiz bilgilere göre kongrede çoğunluğu gençlerden oluşan  partiyi katılım töreni düzenlenecek.