Siyaset
Giriş Tarihi : 20-10-2020 16:25   Güncelleme : 20-10-2020 16:25

DEVA KONGRESİ 24 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ YAPILIYOR

KONGRE, HENDEK’E DEVA OLACAK Siyaset tarihimize yeni katılan Deva Partisi, (Demokrasi ve Atılım Partisi) Sakarya İl Başkanlığı tarafından Hendek İlçe Başkanlığına atanan Fatih Güdü, yetki belgesini il başkanı Mehmet Erdoğan’ın elinden alarak göreve başlamıştı.

DEVA KONGRESİ 24 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ YAPILIYOR

14 Eylül’de yetki belgesini aldı

Yetki belgesi töreninde konuşan Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; “  tüm ülke sathında olduğu gibi Sakarya ilimizde de teşkilatlanma çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Hendek ilçe başkanımız Fatih Güdü, Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın  tensipleriyle  Hendek ilçemize kurucu ilçe başkanı olarak atanmıştır. Atama, partimize ve Hendek ilçemize hayırlı olsun” temennilerinde bulunmuş ve başarılar dilemişti.

Kongre Ticaret Merkezi saat: 14.00’de

Yetki belgesini almasının ardından Hendek genelinde çalışmalara başladı ve ilçe teşkilatlanmasını oluşturmasının yanı sıra partisine, Başpınar Mah. Prof. Dr. Ayhan Kızıl Cad. No:18’de ( Vakıfbank bitişiği)  ilçe binası kazandırdı. Deva Partisi ilk kongresini 24 Ekim Cumartesi günü ilçemiz Başpınar mahallesi Ticaret Merkezi Konferans salonunda saat 14.00’de yapılacağı açıklandı.

Tüm vatandaşlarımız davetlidir

Pandemi kurallarına riayet edilerek yapılacağı açıklanan kongreye, ilçe kurucu başkanı Güdü, tüm vatandaşları davet etti.

Fatih Güdü kimdir?

1985 Kars doğumlu olan Fatih Güdü; ilkokul eğitimini Hendek Cumhuriyet İlkokulu’nda tamamladıktan sonra ortaokul ve lise eğitimini Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

İLETİŞİM FAKÜLTESİ MEZUNU  GAZETECİ İLÇE BAŞKANI

2004 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi ile başladığı üniversite hayatına, Anadolu Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İstanbul Üniversitesi İşletme bölümlerini de ekledi.

TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİNDE ÜST DÜZEY YÖNETİCİ VE DANIŞMAN

2018 yılına kadar İstanbul'da sektörünün önde gelen teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan Güdü, bağlı olduğu markanın Batı Karadeniz Bölge Direktörü olarak ataması ile Hendek' e geri döndü. Evli ve bir çocuk babası olan Güdü, halen ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarına bilişim ürünleri konusunda danışmanlık yapmaktadır.