Siyaset
Giriş Tarihi : 20-10-2020 13:26   Güncelleme : 22-10-2020 12:48

HENDEK GELECEK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI MYK ÜYELERİNİ AĞIRLADI

Hendek Gelecek partisi teşkilatı Taytem tesislerinde 2 Dönem Bursa Milletvekilliği yapan Genel Başkan yardımcısı ve Dış Politikalar Başkanı Cemalettin Kani Torun MKYK üyesi ve Bölge sorumlumuz Nuray Sağıroğlu’nu sabah kahvaltısında ağırladı.

HENDEK GELECEK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI MYK ÜYELERİNİ AĞIRLADI

GÜNDEM EKONOMİ,SİYASET VE DIŞ POLİTİKA

Hendek ilçe koordinatörü fatih Sunman’ın da katıldığı kahvaltıda ülkenin ekonomik,siyaset ve dış politikası masaya yatırıldı. Milletvekili Kani ve MYK üyesi Sağıroğluyelerden gelen soruları yanıtladı.

HER ŞEYDEN ÖDÜN VEREBİLİRİZ AMA  ÜLKEMİZİN GELECEĞİNDEN ASLA

Ülkenin her an erken seçime gidileceğinin altı çizilen kahvaltı programında; “ yakın siyasi tarihimize baktığımızda erken seçimlerin olduğunu görürüz. O nedenle biz Gelecek partisi olarak sabah seçim varmış gibi çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Sağlığımızdan, zamanımızdan ödün verebiliriz ancak ülkemizin geleceğinden ödün veremeyiz” fikri ağırlık kazandı. Muhteşem yapılan kongre de de hep birlikte  şahit olduk ve büyükşehir kongresi gibi bir kongre yapıp misafirlerini çok güzel ağırladılar. Kongre girişindeki parti kuruluş teması halen genel merkezimizde konuşuluyor. Bizim için Hendek ilçemiz değerli ve her daim ilçemizin yanındayız.' Dedi.

 

ONUR DUYDUK

Kahvaltı sonrası kısa bir açıklama yapan Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, “ Hendek teşkilatı olarak partimiz milletvekillerini ve MYK üyelerimizi ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duyduk, teşekkür ediyoruz” dedi.