Siyaset
Giriş Tarihi : 13-10-2020 11:41   Güncelleme : 14-10-2020 09:31

BAŞKAN KELEŞ: “HEDEFİMİZ ESNAFIMIZIN DERTLERİNE ÇARE BULMAK”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Akyazı’da gerçekleştirdiği esnaf ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Hedefimiz, zor günlerden geçen ülkemizin sorunlarına, vatandaşın, esnafın dertlerine çare bulmak” dedi.

BAŞKAN KELEŞ: “HEDEFİMİZ ESNAFIMIZIN DERTLERİNE ÇARE BULMAK”

CHP Sakarya İl Başkanlığı, Akyazı’da esnafla bir araya geldi. CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Başkan Yardımcılar Oğuz Can Curoğlu, Cemal Demir, Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı ve ilçe yönetimi ziyarette yer aldı.  Ziyaretlerde esnafla sorunları hakkında sohbetler edildi. Başkan Keleş, CHP’nin “Esnafımız İçin 17 Talep” bildirisini, bizzat esnaflara takdim etti. Akyazı Oto Sanayisinde gerçekleşen ziyarette esnafın sorunları da CHP heyeti tarafından not alındı.

“MUTFAĞINDA YEMEK KOKMAYAN EV KALMASIN İSTİYORUZ”

Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran İl Başkanı Keleş, bir açıklama yaparak, halkın refahı için çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. Keleş, “Bugün, Akyazı İlçemizin Oto Sanayisindeydik. Sanayi esnafımızın sorunlarını dinledik. CHP’nin ‘Esnafımız için 17 Talep’ bildirgesini esnafımıza anlattık. Çıktığımız, yolda hedefimiz, zor günlerden geçen ülkemizin sorunlarına, vatandaşın, esnafın dertlerine çare bulmak. Bu noktada gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle düşüncelerimizi, çözüm önerilerimizi dile getirerek, esnafımızın da isteklerini dinleyerek, ortak akıl çerçevesinde planlamalar yapıyoruz. Mutfağında yemek kokmayan ev kalmasın, kapısına kilit vurulan iş yeri kalmasın, hayal gücünü kaybetmiş gençlere umut olmak istiyoruz. Bu yolda da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bize gösterdikleri ilgi ve misafirperverlik için tüm esnafımıza teşekkür ederim” dedi.