Güncel
Giriş Tarihi : 13-10-2020 11:19   Güncelleme : 15-10-2020 15:40

ESKİ HAT MİLATTAN ÖNCE Mİ YAPILDI?

Görmezden gelinen bir şey yok, sadece görmek istemeyenlerin, eskiyi karalayarak başarısızlıklarını gizlemenin uğraşı adına başlatılan algı operasyonu var…

ESKİ HAT MİLATTAN ÖNCE Mİ YAPILDI?

İlçe merkezinden başlatılan yüzeysel suyu taşıyacak olan hatla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Babaoğlu, “ bu zamana kadar görmezden gelinen!!! yağmur suyu hattı” söylemi oldukça manidar bir paylaşım.

HER ŞEY ORTADA İKEN HALA ALGI PEŞİNDELER

Okuyucularımızı doğru bilgilendirmek, ALGI operasyonlarına kurban etmemek adına çalışma yapılan alanda  hiçte görmezden gelinmeyen fotoğrafları sizler için paylaşıyoruz.

Mevcut yüzeysel suları taşıyacak olan eski hat sanırız MİLATTAN önce yapılmadı. Zaten fotoğraflardan da görüleceği üzere bahse konu olan çalışma alanı bölgesinde yüzeysel yağmur suyu  hattı var. Ancak ne hazindir ki bu hatlar temizlenmemekte, ağaçlık bir coğrafi yapıya sahip ilçemizde eğer bu  TEMİZLEMEME anlayışı devam edecek olursa benzer sorunlarla karşılaşmamız hayal olmaz…

 

Turgut Babaoğlu

10 Ekim, 20:49 ·

Şehir merkezinde bu zamana kadar görmezden gelinen yağmur suyu hattını hızlı bir şekilde inşa ediyoruz. Şehrimizi güçlü bir alt yapıya kavuşturarak, geleceğe sağlam adımlarla ilerliyoruz.

#Hendek

#BizimTurgut

#TurgutBabaoğlu