Güncel
Giriş Tarihi : 08-10-2020 18:12   Güncelleme : 19-10-2020 11:51

MUHTAR SEÇMENLERİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Ismet Iskefiyeli MUHTAR BUNU HAK ETTİ Mİ? En yetkili ağızdan aldığı söz üzerine seçmenlerine müjde veren Yenimahalle muhtarı İsmet İskefiyeli, yaşananların ardından seçmenlerinden özür diledi.

MUHTAR SEÇMENLERİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

HENDEK VE YENİMAHALLE HALKINDAN ÖZÜR DİLİYORUM !

 

11.08.2020 Tarihinde yapmış olduğum başkan Babaoğlu müjdeyi verdi semt pazarımız 22.08.2020 tarihinde cumartesi günü acılıyor diyerek acıklama yapmıştım.

Bu acıklamadan dolayı kamu oyundan özür diliyorum.

Ben yenimahalle muhtarı olarak bu acıklamayı sn başkanla görüştükden sonra yaptım.

22.000. Nufüse sahip yenimahalle sakinlerinden gelen talep üzerine pazar için istekde bulundum.

Başkanda bu talebe güzel yaklaştı pazar kurulacak yerin tesisini hazırlattı.Ama ne hikmetse birileri bu pazarın acılmaması için uğraş verdiler sonundada kazandılar.

BELEDİYELER HALK İÇİN VARDIR.

Gerektiğinde bu konuyla ilgili detaylı acıklamayı zaman içersinde yaparım Tv içersindede olabilir.

GELEN YORUMLAR MUHTARI DESTEKLER NİTELİKTE...

Ogün Gülmez Muhtar

Değerli muhtarım yorumlara bakıyorum da olmaz olmaz yorumlar konu siz talep dile aldınız onlar onay verdi onca masraflar edildi ve son noktayı koyma günü olmuyor bahanesiyle olmuyor demek insanlar ile alay edilmiş konumunu anlamak çok zor olsa gerek madem olmayacaktı hiç birşey etmeden incelemelerde bulunup neden işe kalkışma olmadı onca emek onca masraflar niye oldu oraya verilen emek ile bir dünya başka iş edilebilirdi neyse konuyu anlamak isteyen çok iyi anladı anlamayanlarin var bir ağrısı muhtarım

Ismail Tataroglu

Sen üzülme sana o sözü verenler UTANSIN sana o sözü verenler yapamayacakları sözü vermesinler bizlerede söyledi idi üniversite caddesini trafiğe acaklardi hep söz