Güncel
Giriş Tarihi : 08-10-2020 14:52   Güncelleme : 08-10-2020 18:43

İDDİASINI İSPATLAYAMAYAN ŞEREFSİZDİR…

HALEP ORDAYSA ARŞIN BURDA Partili gazeteci zırvalamaya, kendisine servis edilen yalan yanlış söylemlerle makale yazmasına alışmıştık ancak son günlerde yine aynı depresyona girmiş. Efendilerinin emri altında tetikçilik yapıyor.

İDDİASINI İSPATLAYAMAYAN ŞEREFSİZDİR…

Makalesinde Hendek Belediyesi’ne vurgu yaparak “ Allaha şükürler olsun, ben Pinokyo gibi belediyenin kamu tarifeli telefon hattını kullanmadım. Cümlesini kurmuş.

Bu sözü yıllar öncede ( Ben senin gibi telefon ücretimi belediyeye ödettirmiyorum) iddiasını dile getirmiş bende kendisine ( İSPAT ETMEYEN ŞEREFSİZDİR) başlıklı makale ile cevap vermiştim.  

BELEDİYE SİZDE, KAYITLAR SİZDE,BİLGİSAYAR ARŞİVİ SİZDE

Şimdi aynı cümleyi biraz değiştirerek kullanmış. Kafasına göre kurnazlık yapıyor. Kendisine bir kez daha soruyorum. Bak Hendek Belediyesi sizin elinizde. Kayıtlar, kuyutlar, bilgisayarlar sizin yönetiminizde.

HODRİ MEYDAN…

Bu cümleyi kuran PARTİLİ GAZETECİ  ( Ben senin gibi telefonumu belediyeye ödettirmiyorum) bu sözünü ispata davet ediyor yıllar önce yazdığımı tekrar ediyor ve

( İddiasını ispatlayamayan şerefsizdir…)

Ama hakkını yemeyelim… Hendek halkı kimin ne olduğunu biliyor cümlesinin altına imzamı atarım. Birde kafayı çekince yalanlarını güzel süsleme becerin var. Hepsi o…