Güncel
Giriş Tarihi : 23-09-2020 11:34   Güncelleme : 27-09-2020 20:59

AK PARTİ HENDEK KONGRESİ İKİ LİSTE İLE Mİ YAPILACAK?

Uzun dönemdir yapılması beklenen, gerek pandemi gerekse yaşanan siyasi çalkantılar nedeni ile defaatle değişen seçim günü nihayet netleşti.

AK PARTİ HENDEK KONGRESİ İKİ LİSTE İLE Mİ YAPILACAK?

TEŞKİLATIN GÖNÜL BULUŞMASI

Hendek AK Parti İlçe Teşkilatından yapılan açıklamaya göre Hendek AK Parti Kongresi  27 Eylül Pazar günü ilçemiz Atatürk stadyumu yanındaki kapalı spor salonunda saat 16.30’da yapılacağı açıklandı.

HENDEK FARKINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ

Hendek AK Parti İlçe Başkanlığına 2019 yerel seçimleri öncesi atama ile gelen Av. Hasan Serdar Baykal başkanlık ediyor ve Pazar günü yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına aday. Karşısına ise Hendek AK Parti kurucu başkanı Şenay Sakal’ında ilçe başkanlığına adaylığını açıkladığı, mevcut yönetimden delege listesini alarak seçim çalışmalarına başladığı konuşuluyor.

KAYBEDENİ OLMAYACAK OLAN KONGRE SEÇİMİNDE, KAZANAN HENDEK AK PARTİ OLACAKTIR

Bizler ne dersek diyelim. AK parti bir dava partisidir o nedenle bu partiye gönül verenlerinde davalarına sahip çıkması mukadderdir.Geçmişte yaşanan ikilem ne yazık ki AK parti adına hüsranla sonuçlanmıştı. Nihayetinde genel merkez de yapılan yanlışın farkına varmış olmalı ki ilçemizde iki listenin çıkmasına açık kapı bırakmış.  Nasip olursa delege hür iradesi ile sandığa gidecek ve kararını verecektir. Çıkacak olan sonuç her ne olursa olsun bir gerçek var ki o da bu seçimin kaybedeni olmayacak, kazanan Hendek AK Parti olacaktır.  Görelim bakalım neyler, neylerse mevlam güzel eyler…