Güncel
Giriş Tarihi : 21-09-2020 17:08   Güncelleme : 22-09-2020 18:05

İlköğretim Haftası Kutlandı

İlköğretim Haftası münasebetiyle Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başlayan program Noksel İlkokulunda kutlama programı ile devam etti.

İlköğretim Haftası Kutlandı

Kutlama programına Kaymakam  Halil İbrahim ACIR, Belediye BaşkanıTurgut BABAOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, Şube Müdürlerimiz Tuncay ALİOĞLU ve Bahattin AYDOĞMUŞ, sınırlı sayıda öğretmen, öğrenci ve veli katılım sağladılar.

Programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN konuşmasında; "Değerli öğretmenlerimiz, evlatlarımız pozitif bilimlerin yanında milli ve manevi değerlerimizi öğrenme ve yaşatmada üzerlerine düşen bütün görevleri saygı ve sevgi temelinde kendilerine amaç edinmişlerdir. Sevgili öğrencilerimiz, birlik ve beraberlik ruhu içinde, geleceği aydınlatan ayrı bir değer ve güneş olmaya devam edeceksiniz. 2023 hedeflerine ulaşmamızda en büyük sorumluluk ve görev siz gençlerimizindir. Bizler de eğitim camiası olarak tüm imkanlarımızla öğretmenlerimizin, sevgili evlatlarımızın, velilerimizin, saygıdeğer halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceksiniz. Hepimizin ilköğretim Haftası'nı kutluyor, 2020-2021 eğitim öğretim yılınız ilçemiz başta olmak üzere milletimize, devletimize hayırlı olmasını başarılara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.