Güncel
Giriş Tarihi : 08-09-2020 16:26   Güncelleme : 08-09-2020 16:27

BAŞKAN ADAYI KAM TEŞEKKÜR YEMEĞİ VERDİ

Gelecek partisi 1.Olağan kongresi İl başkan adayı Özcan KAM ,aday yönetim arkadaşlarına teşekkür yemeği verdi.

BAŞKAN ADAYI KAM TEŞEKKÜR YEMEĞİ VERDİ

Kısa sürede ekip olma başarısı gösterip, kongreye hazırlanan ekip arkadaşlarına destekleri için teşekkür eden KAM, birlik mesajlarının söz de değil icraatta olması gerekliliğinin altını çizerek, önceden ve sonraki dönmelerde görmediklerini ifade etti.

  Sakarya Gelecek partisinin başlangıcı olan, Sakarya Dostlar platform ekibi ile devamlı fikir alışverişinde olduğu belirterek, Gelecek Partisi Türkiye’de ilk çift adaylı liste ile Sakarya'dan demokrasi örneği sergilenmesine vesile olduk.. Kararı kıymetli delegelerimiz verdi. Saygı duyuyoruz ve mevcut başkanı ve yönetimine başarılar diliyoruz. Bizlere ne zaman ihtiyaçları olursa yanlarındayız. Sakarya Gelecek partisi için çalışmalarımız devam edecek.  

 Genel başkanımız sayın AHMET DAVUTOĞLU'na vermiş olduğumuz söz ve desteğimiz hiçbir zaman eksilmeyecek olup, Gelecek Partisi ailesinde olmaktan mutlu ve huzurluyuz.                                                                                                                                                                                                                             BEN SEN YOK, BİZ VAR HEPİMİZ VAR. BİZ HEP BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ