Güncel
Giriş Tarihi : 20-08-2020 16:24   Güncelleme : 20-08-2020 16:24

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BİZİ HAKLI ÇIKARDI

Yerel yönetimlerde reform yapacaklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmasında bizi pislik, çukur peşinde koşmakla suçlayanlara karşı haklı çıkardı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BİZİ HAKLI ÇIKARDI

Erdoğan,” Ülkemizin pek çok yerinde benzer tablolara şahitlik ediyoruz. Çöp dağlarıyla İstanbul'u teslim aldık, şimdi yine rezillik. Daha 1,5 yıl öncesine kadar belediyecilik hizmetlerinde hiçbir sıkıntının yaşanmadığı şehirlerimiz akmayan sular, toplanmayan çöplerle gündem oluyor. Sunulan hizmetlerin kalitesinde ciddi düşüşler var. Çöp, çukur, çamur yeniden insanımızın kabusu oldu.

 

 

NE YAZMIŞTIK?

HAYVANAT BAHÇESİNE TROPİKAL HAYVANLAR GİTMİŞ SİNEKLER GELMİŞ

HAYVANLARIN SAMAN VE YEMİNDEN TASARRUF ETMİŞLER!

Barınakta bulunan hayvan çeşidi ve sayılarının her çen gün azalması, hayvanların ihtiyacı olan yem ve saman gibi giderlerden kısarak bütçede iyileştirme yaptığını iddia eden zihniyet ne yazık ki yeterli hijyen tedbirlerini almamakta oldukça ısrarlı. Zira yaklaşık 7-8 ay önce yaptığımız haber de de benzer görüntüler mevcuttu. Görünen o ki o günden bu güne bir arpa boyu yol alınmamış.

BİR GELEN BİR DE GELMEYEN PİŞMAN…

Ama tüm bunlara rağmen Hendek Belediyesi bölgede sineklerden oluşan bir hayvanat bahçesi ihsas etmiş. Pislikten dolayı sinek bolluğunun yaşandığı hayvanat bahçesine bir gelen pişman bir de gelmeyen…

SİZLER HAK YOLUNDA BİZLER PİSLİK PEŞİNDE ÖYLE Mİ?

Hendek Belediyesinin hukuk adamı Av. Gökhan Bilgin yine bir şeyler döktürmüş…Açıkça isim belirtmemiş olsa da (lafın tamamı aptala söylenir) kabilinden anlamamak mümkün değil. Anlaşılan, 25 ci dönem Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İnci’nin kendisi hakkındaki söylemlerinden oldukça rahatsız olmuş. Sosyal medya hesabınden sözü muhatabına değil dolandırıp torba yasa misali bizi de işin içine dahil edip menfaat düşkünü diye ifade etmiş.

MENFAAT DÜŞKÜNÜ!!!

Deredeki kamışı, hayvanat bahçesindeki hayvan pisliklerinin yürüyüş yoluna akması sonucu oluşan sinek istilasını, yollardaki çöp dağlarını, ilçede kişilere özel imar işleyişini, işe adam değil adama iş yaratma anlayışı ile kuruma yandaşların doldurulması gibi sorunları yok saymak, kurumdaki bazı çalışanlara mobing uygulamak, bazılarına yüz kızartıcı suç maddeleri yükleyerek işten çıkartılmaları ilerleyen süreçde ise bizzat kendinizinde bulunduğu bir ortamda (arkadaş sana haksızlık yapmışız, gel bir dilekçe yaz, istifanı ver bizde sana tazminatını verelim bu iş kapansın) babında söylemde bulunduğun iddia edilirken, bizi pisliklere bulaşan menfaat düşkünü müptezeller katogorisine sokmanı anlamakta güçlük çekiyorum.