Güncel
Giriş Tarihi : 19-08-2020 11:23   Güncelleme : 20-08-2020 10:48

SİZLER HAK YOLUNDA BİZLER PİSLİK PEŞİNDE ÖYLE Mİ?

Hendek Belediyesinin hukuk adamı Av. Gökhan Bilgin yine bir şeyler döktürmüş…Açıkça isim belirtmemiş olsa da (lafın tamamı aptala söylenir) kabilinden anlamamak mümkün değil. Anlaşılan, 25 ci dönem Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İnci’nin kendisi hakkındaki söylemlerinden oldukça rahatsız olmuş. Sosyal medya hesabınden sözü muhatabına değil dolandırıp torba yasa misali bizi de işin içine dahil edip menfaat düşkünü diye ifade etmiş.

SİZLER HAK YOLUNDA BİZLER PİSLİK PEŞİNDE  ÖYLE Mİ?

HALININ ALTINA SÜPÜRMEYECEĞİM

Her ne yaparsan yap. Benim doğrularım beni bağlar sizinki de sizi. Yaşananları sizin gözlüğünüzden görmek zorunda değilim. Benim anlayışım  var olan eksikleri, sizin deyiminiz ile , sizin kalemşörlerinizin söylemi ile pislikleri halının altına süpürmek, hizmet harekatı başlıkları altında topluma algı operasyonları yapmak hiç değil.

YAZDIKLARIMIZ YAŞANANLARIN BİRER AYNASI

Yazdıklarımızdan, çizdiklerimizden sizlerin rahatsızlık duyması, hayatın olağan akışı istikametinde doğal bir davranış biçimi. Yazdıklarımızda yalan, riya,dedikodu, uydurma, algı var mı ona bakacaksın…

DOĞAYA VURDUĞUNUZ DARBELER

Bir hukuk adamı olarak adalet söylemi üzerinden  yönetimin yolsuzluk yapmadığını söylüyorsun. Bir hukuk adamı olarak hizmetlerde ayrıcalık yapmak, adam kayırmak ta  adaletsizliğe güzel bir örnek olduğunu en iyi bilenlerdensiniz.

MENFAAT DÜŞKÜNÜ!!!

Deredeki kamışı, hayvanat bahçesindeki hayvan pisliklerinin yürüyüş yoluna akması sonucu oluşan sinek istilasını, yollardaki çöp dağlarını, ilçede kişilere özel imar işleyişini, işe adam değil adama iş yaratma anlayışı ile kuruma yandaşların doldurulması gibi sorunları yok saymak, kurumdaki bazı çalışanlara mobing uygulamak, bazılarına yüz kızartıcı  suç maddeleri yükleyerek  işten çıkartılmaları ilerleyen süreçde ise bizzat kendinizinde bulunduğu bir ortamda  (arkadaş sana haksızlık yapmışız, gel bir dilekçe yaz, istifanı ver bizde sana tazminatını verelim bu iş kapansın) babında söylemde bulunduğun iddia edilirken, bizi pisliklere bulaşan menfaat düşkünü müptezeller katogorisine sokmanı anlamakta güçlük çekiyorum.

İŞİNİZE GELDİ Mİ CUMHUR İTTİFAKI ÖYLE Mİ?

Bir yandan seçim meydanlarında  “bizim bütçemiz bize yeter kimseye ihtiyacımız yok” diye söylemlerde bulun, iş başına geldikten sonra fakirlik ve enkaz edebiyatı yap, mecliste borçlan, borç aldığın parayı da halka hizmet adına kullanacağın yerde yap-bozlarda kullan, olmayan parayı bugün yap yarın yık şeklinde ilçeyi yap-boz tahsatasına döndür sonra bizler bunu dile getirince bizi pislik peşindeler diye ilan et.

BİR MAHALLEYE 1 MİLYON HARCA DİĞERİNE BİR ÇOCUK PARKINI ÇOK GÖR…BU MU SİZİN HİZMETTE ADALET ANLAYIŞINIZ?

Biliyorsun ki Hendek ilçemizde 91 mahalle mevcut. Kazimiye mahallesinden olman hasebi ile kendi mahallene  1 milyon TL’nin üzerinde bir yatırım yapılırken, bazı mahallelerimizde çocuklara yönelik bir salıncağın, bir kay kayın dahi bulunmadığını söylemek menfaat düşkünlüğü müdür?

Hak yolu hak’kın yolu şu halde bu yolun anayasası hizmetlerde  adil ve adaletli davranmaktır. Sen dini vecibeleri kendine söylemlerde alet et, eylemlerinde yok say… Zararı yok bizlerde adaletsiz, hesapsız, kitapsız, projesiz sözde hizmetlerinizdeki eksikleri yazmaya devam edelim.

NOT: Gökhan Bilgin sosyal medya hesabından bu yazıyı paylaştı.

Geçmiş gözlerimin önüne geliyor bazen. Belediyeye karşı muhalefet edenler iddialarını "yolsuzluk, hukuksuzluk,yapılan haksızlıklar, vatandaşların imar uygulamaları ile ellerinden alınan, dedelerinden babalarından kalma taşınmazların ona buna peşkeş çekilmesi, geçmişin fakiri günümüzün Belediye kanalıyla zenginleri ve benzeri birçok iddia ile" temellendiriyorlardı. Mazi dün gibi akıllarda.
Şimdi bakıyorum da birisi çukur peşinde, diğeri de deredeki kamışın, hayvan pisliğinin peşinde. Menfaati ne izin verilmeyen kişilerin bu eleştirileri kendileri açısından gayet normal. Yakışanı yapıyorlar. Yönetim yolsuzluk yapmıyorsa en fazla bu haberler çıkar. Sen hak yolunda devam et Turgut başkan. Diğerleri pislik peşinde koşmaya devam etsin.