Güncel
Giriş Tarihi : 14-08-2020 12:15   Güncelleme : 17-08-2020 11:52

İŞTE SİZE FIRSAT…

2019 Yerel seçim çalışmalarında meydanlarda esip gürleyen Hendek Belediye Başkanı, ilçe halkına çok sözler verdi, dersine iyi çalıştığını ifade etti ve vaadler de bulundu.Her bir toplantısı miting havasında geçti. İnsanlar inandı, güvendi ve hem Cumhur hem de Millet ittifakına rağmen seçimi kazanmasını bildi.

İŞTE SİZE FIRSAT…

EVDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMADI

Başkanın her bir bölgede yaptığı konuşmasında Hendek Belediyesi’nin 70 milyon bütçesi olduğunu, kimseye, kimselere ihtiyacı olmadığını sık sık vurguladı amma yaşanan sürece baktığımızda EVDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMADI…

BİR SÖZÜNÜZ VARDI…

Görev başına gelmesinden bu güne kadar yaşananları yakınen takip ediyor ve biliyoruz. Burada başkanın ilçe halkına verdiği bir SÖZÜ! Tekrardan hatırlatmak isterim.

MARTİN GİDİCİ

“Hendek’e kadın belediye başkan yardımcısı” yapacağını deklare etmişti. 2019 seçimlerinden bu güne  17 ay geçti.  Üç belediye başkan yardımcısı ihsas edildi derken birde infaz koruma memurluğundan gelen Sedat Martin ile birlikte belediye başkan  yardımcısı sayısı dörde yükseldi.  Martin ne amaçla buraya geldi?  Ne zaman buradaki görevi sonlanacak? Bunlara şimdilik nokta koyalım önümüze bakalım.

Söz vermek iyidir, güzeldir amma verilen sözü yerine getirmek dahada iyidir… Böylece size inanan insanların  gönüllerinde oluşan güven duygusu zedelemez adeta ekol olursunuz.  

Unutmayınız ki; söz ağızdan çıkmadan sizin ESİRİNİZ, söz ağızdan çıktıktan sonta siz onun ESİRİSİNİZ...Aksi halde…

Sözümüzü bağlayacak olursak bilindiği üzere Hendek Belediye Meclisinde 25 üyeden biri bayan… Sizin de, ( bayan belediye başkan yardımcısı yapacağım!) sözünüz var.

17 Mayıs tarihinde Hendek Belediye Başkan yardımcısı olarak ilçemizde göreve başlayan Martin’in   (müdürlük kadrosu için diploma alma! ) Süresi  17 Kasım’da doluyor.  Martin, ilçemizden ayrılacak yeni müdürlük görevine yelken açacak.

İŞTE SİZE FIRSAT !!!

Bu tarihte Hendek Belediye Başkan yardımcılığı sayısı tekrardan üçe düşecek. MHP gurubunun da bir bayan meclis üyesi mevcut. Verilen söz de var. İşte size fırsat. Hen sözünüz yere düşmeyecek hem verdiğiniz sözü yerine getirmiş olacaksınız. Bilmem hatırlatmamda mahsur var mı? Hendek Belediyesi 1907 yılında  kurulan bir kurum. O tarihten bu güne gelinen süreç içerisinde bayan meclis üyelerinden belediye başkan vekilleri oldu ancak başkan yardımcısı hiç olmadı. Büyük adam olabilirsiniz ancak büyük kalmak meziyet ister, verilen sözlerin tutulması gerekir.

Hiç değilse bu fırsatı değerlendirin ve tarihe geçin…