Güncel
Giriş Tarihi : 14-08-2020 11:31   Güncelleme : 17-08-2020 11:54

MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI KONU MANKENİ Mİ?

Tarihler 5 Ağustos’u gösterirken, Hendek Belediye Meclisi olağan toplantısı yapıldı. Toplantının gündem maddelerinde yasa ile Hendek Belediyesi üzerine tahsis olan mera, arasa ve arazilerin satışı Cumhur İttifakının MHP meclis üyelerinin oy çokluğu ile kabul görmüştü.

MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI KONU MANKENİ Mİ?

AÇIK TOPLANTIDA YAZILAMAYANLARDAN BİLE RAHATSIZLIK DUYARKEN TOPLANTIYI BASINA KAPALI YAPMAK DA NESİ?

İlerleyen süreçde ise Nikah Toplantı Salonunda Hendek muhtarları ile bir toplantı yapıldı. Ne hikmet ise bu toplantı basına kapalı yapıldı. Bu durum merak uyandırsa da sonraki gün Hendek Belediyesi Basın Müdürlüğünden yapılan  (  GÜÇLÜ HİZMETLER ARTARAK DEVAM EDECEK!) başılıklı bir haber  ilçemiz yerel bsın ve internet basın temsilcilerine servis edildi.  Haberin içeriğine baktığımızda  muhtarlar ile yapılan ve muhtarları yakından ilgilendiren köy yerlerinin satışı konusu masya yatırılmış.  İyi güzel… Güzel de…

MUHTAR KULA NE DEDİ, HANGİ İSTEK VE ÖNERİLERDE BULUNDU?

Peki haber içeriğinde Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula’nın   (GÖRÜŞ VE TALEPLERİNİ BİLDİRDİĞİ)  ifadesi yer alıyor. Merak ettik haberi okuduk. Tüm Hendek Muhtarlar Dernek başkanı Kula’nın ne görüş bildirdiği, ne isteklerde bulunduğu yönünde bir tek cümlesi yok.  Bu durum  bizde siyasilerin, STK örgütlerinin  sık sık eleştiri konusu yaptıkları KONU MANKENİ  söylemleri aklımıza geldi.

Buradan soruyorun: Sayın Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula, siz KONU MANKENİ misiniz???

Tevekkeli Hendek Belediye Başkanı 5 Ağustos günü icra edilen Meclis toplantısında ifade ettiği gibi , ( burada basın temsilcileri var, inşallah burada söylenenleri aynen yazarlar!!!) Serzenişi boşuna yapılmış bir serzeniş olmadığı gün gibi ortada…

Kurumun basın müdür haberi  tefrruatlı şekilde yazdı da  elini tutan mı oldu? Yoksa biz mi engel olduk??? Ama hepten de kötülemeyelim, hak'kını verelim.

Belediye Basın müdürlüğü MAŞALLAH yerel basını çok güzel İDARE ve DİZAYN ediyor.