Güncel
Giriş Tarihi : 11-08-2020 16:56   Güncelleme : 11-08-2020 17:53

ÇAMURU AT İZİ KALSIN !

Açıklamasına devam eden İnci; ” arkadaşlar ben Hendek Belediyesinde 16 yıl belediye başkanlığı yaptım. Çok ilginçtir, alt bütçede olup üste çıkmayan böyle bir hesabı hiç görmedim.

ÇAMURU AT İZİ KALSIN !

Ama bir el benim milletvekilliğine gitmemle alakalı burdaki hesabı yukarıya çıkartmadı. Sonra bu hesabın yanlışlığını, çünkü bankada bu hesaplar var. O hesapları bankadan kimse çekemez, bunun mümkünatı yok. Turgut Babaoğlu’da alamaz. Şimdi böyle bir imkanın olmadığı bir ortamda bunu yukarı çıkartıp kamuoyunu karıştırdı. Çok ilginç o dönem Hendek Beleidyesi kamuoyuna bir açıklama yaptı. Açıklama yapıldığında adam o açıklamayı alıyor bu dekontuda alıyor yan yana sosyal medyaya atıyor. Nereye kadar biliyor musunuz? Ankara’ya Genel Merkeze kadar. Bizi sahtekarlıkla suçluyor. Olmasa bile adama çamuru at tutmazsa izi kalır misali. Buda bunun benzeri bir olay. Bu olayın ardından ben belediyeye İrfan başkana gittim. Bu arkadaşlar çok düzgün çok samimi çok iyidirler. Ama ben 16 yıl belediye başkanlığı yaptım. Böyle bir yanlış hiç olmadı. Eğer böyle bir yanlışı muhasebe ile ilgili arkadaşların içinden birisi, ( yanlış yaptığına inanmıyorum, bilerek yaptı) hangisinin yaptığını bilmiyorum. Ama ben senin yerinde olsam bunların hepsini atarım dedim. Bunların içinde bir tane yaramaz kuru var bu yaramazdan dolayı hepsinin görevine son veririm dedim açık açık söyledim. İrfan bey bu konuda  olaya çok basit baktı ve yanlışlık vardı elle düzelttik” dedi. 

SAKAL, MANUEL DÜZELTME DEDİ! BURASI BAKKAL DÜKKANI MI?

Bu cevabın ardından söze giren basın mensubu; ( kayıp 6 milyon olayında  başkanım ben yalan haber yapmadım. Bütçeyi inceledim. 6 milyonun olmadığını görünce gazeteci olarak sordum. Bunun ardından o zamanki gurup sözcüsü Şenay Sakal’dı galiba, hata yapıldı manuel düzeltme dedi. Bizde kendilerine, kardeşim bu bakkal dükkanı mı ne manueli?)  dediğini ifade etti.