Güncel
Giriş Tarihi : 25-07-2020 09:38   Güncelleme : 04-08-2020 14:26

SEÇİMDE DİLE GETİRDİĞİ VAADLERİ UNUTAN HENDEK BELEDİYESİ, UMUDUNU GAZETE REKLAMLARINA BAĞLADI

Hizmetten çok reklama dönük çalışmalarıyla dikkat çeken Hendek Belediyesi, kendi personeli eli ile ilçemizde yerel gazete dağıtmaya başladı.

SEÇİMDE DİLE GETİRDİĞİ VAADLERİ UNUTAN HENDEK BELEDİYESİ, UMUDUNU GAZETE REKLAMLARINA BAĞLADI

YAMA HAREKATI MUTASYONA UĞRADI VE ADI ASFALT TEYAKKUZU!!!  OLDU

İyi ürün reklam istemez anlayışının unutulduğu günümüzde Hendek Belediyesi Sakarya yerelinde çıkan basılı yayın organı bir gazeteyi  kendi personeli ile ilçe halkına dağıttı.  Merak edenler için söyleyelim  gazetenin dağıtıldığı gün gazetede  ( cadde ve sokaklarda yapılan asfalt yama çalışmaları İLÇEDE ASFALT ATAĞI başlığı)  ile çıkmıştı. Hendek Belediyesi zaten kendi bünyesinde yaptığı icraatleri anlatan basın bülteni çıkartmakta idi. Neden böyle bir yola baş vurdu bilinmez.

REKLAMLARLA İŞİN İÇİNDEN ÇIKMAYA ÇABALIYORLAR

İş başına geldiğinden bu güne yap bozlarla zaman geçiren yerel yönetimin bazı mahallelere milyonluk yatırımlar yaparak ihya ederken bazı köylerimizde çocukların eğlenebilecekleri parklardan mahrum olmaları ikilem yaratmaya devam ediyor. Halktan gelen protestolara gazete reklamları ile göğüs germeye çalışan yerel yöneticilerin bu ikircikli tavırları halktan tepki toplamaya devam ediyor. Diğer yandan belediye kadrosunda  sık sık rotasyona gidilmesi ve yeni rotasyonun elinin kulağında olması  belediye personeli içinde de huzuru bitirdi.

BELEDİYE PERSONELİ Mİ GAZETE DAĞITICISI MI?

Bilindiği üzere ilçemiz bazında üç basılı yayın organı var. Gazeteleri bayi ya da kendi elemanları tarafından ilçe halkına dağıtımı yapılıyor. Son günlerde Sakarya yerelinde çıkan gazetenin belediye personeli tarafından dağıtılıyor olması kafalarda  ( BELEDİYE PERSONELİ  NİÇİN GAZETE DAĞITIR?) sorularını oluşturdu.