Güncel
Giriş Tarihi : 25-07-2020 08:19   Güncelleme : 26-07-2020 11:34

KIZMAK ÇÖZÜM DEĞİL SORUNU ÇÖZÜN YETER

Ne yazık ki ilçemizdeki eksiklikleri, yapılan yanlışları gündeme taşımamızdan rahatsız olan yerel idare temsilcileri kurum içerisindeki bilgisayarlarda personele bizim sitemize giriş yasağı getirmişler. Ne yaparsanız yapın ancak unutmayınız ki biz doğruları yazmaya devam edeceğiz.

KIZMAK ÇÖZÜM DEĞİL SORUNU ÇÖZÜN YETER

FELAKET YAŞANMADAN BU YANLIŞTAN DÖNÜN

İlçemiz Atatürk stadyumu önündeki Prof.Dr. Ayhan Kızıl caddesinde Rasimpaşa camisi önünde yüzeysel su  mazgalı  mevcut. Mazgal istikametini zıt yöne çevirmek sorunu halledecek.

MAZGAL DEMİRLERİ TRAFİK AKIŞI İLE AYNI İSTİKAMETTE

Trafik akışının  Doğu-Batı istikametinde seyrettiği caddede  logor parmaklıklarının mazgalları da  aynı istikamette bulunuyor. Düşünün okulların tatil olduğu  bu günlerde hemen hemen her çocuğun bisiklete bindiğine şahit olmaktayız.  Çarşı merkezinden Yeni mahalle istikametine ya da Yeni mahalleden ilçe merkezi istikametine seyir halinde olan bisikletli bir çocuğun bisikletinin tekerinin mazgala denk geldiğinde kafa üstü asfalta çakılması kaçınılmaz. Olası kazalara davetiye çıkartan bu yanlışın ivedilikle düzeltilmesi şarttır. Gelin yol yakınken dönelim, unutmayalım ki zararın neresinden dönülse kardır.

BELEDİYEMİZ ZATEN BORÇ BATAĞINDA BİR DE TAZMİNATA MAHKUM OLMAYIN

 Aksi halde oluşan bir kaza da kurumun büyük bedel tazminatlar ödemesi kaçınılmazdır. Biliyoruz ki zaten Hendek Belediyesi borç içinde KOLLARI! bağlı , birde olası kazalarda tazminata mahkum olması yetkililerin ELİNİ! bağlayacağı şüphe götürmez.  Maşallah her gün farklı bir malzeme gelde yazma!!!