Güncel
Giriş Tarihi : 24-07-2020 12:27   Güncelleme : 25-07-2020 09:47

İŞİMİZİ YAPIYORUZ…

Her ne kadar bizi 24 Temmuz basında sansürün kaldırılışının yıl dönümünü kutluyor olsak da belediye kurumundaki bilgisayarlarda bizim internet sitesine girişimi engellense de biz işimizi yapmaya devam ediyoruz. Anlaşılan o ki doğru yoldayız, Allah ayırmasın.

İŞİMİZİ YAPIYORUZ…

İlçemiz genelinde tespit ettiğimiz eksiklerin giderilmesi ve yanlışların durdurulması adına   (YORUMSUZ)  başlığı ile yaptığımız haberler etkisini göstermeye devam ediyor.

PERSONELE YASAK ÜST DÜZEYE SERBES

Her ne kadar belediye kurumu içerisindeki bilgisayarlar üzerinden yasaklanmış olsak da üst düzey yetkililerin bizim yazdıklarımızı yakınen takip ettiklerini biliyoruz. En güzel örnek de daha dün yayına verdiğimiz eski balık pazarı bölgesindeki yüzeysel yağmur sularının gider logorlarının üstlerinin beton ve asfalt malzeme ile kapatıldığını haberleştirmiştik. Bu sabah maşallah alel acele dökülen betonlar hilti ile kırıldı ve eski işlevi kazandırıldı.

HENDEK YAP BOZLARLA ZAMAN KAYBETMESİN

HENDEK RÜTUŞ DEĞİL HİZMET  BEKLİYOR

Tabi her şey mükemmel işlemiyor. Sadece rütuşların yapıldığına şahitlik ediyoruz. Gönül isterdi ki her söyleminde engellilere de sahip çıktıkları mesajlarını veren belediye başkanı ve ekibinin  D-100 karayolu üzerinde bulunan engelli asansörünün de tamir edilerek hizmete sokulması ve işyerlerine konulan yabancı menşeyli isimlerin değiştirilmesi olmalıydı.