Güncel
Giriş Tarihi : 04-07-2020 12:48   Güncelleme : 04-07-2020 12:52

CHP HEYETİ PATLAMA MAHALLİNDE

Tüm ülkemizi , Sakarya’mızı ve ilçemizi derin üzüntüye boğan Coşkunlar Havayi Fişek fabrikası patlamasında hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar süreç hakkında açıklamalarda bulundu.

CHP HEYETİ PATLAMA MAHALLİNDE

CHP HEYETİ PATLAMA MAHALLİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Bayraktar; “ hepimizi derinden üzen patlamanın akabinden başta Sakarya Milletvekili Engin Özkoç olmak üzere,  Meclis Başkan yardımcısı Haydar Akar, Genel Başkan Yardımcımız Tuncay Özkan, Sakarya İl Başkanımız Ecevit Keleş’ten oluşan ekibimizle patlama mahalline giderek yetkililerden bilgi aldık. Patlamada yaralananların yakınları ile görüştük. İlerleyen süreçte de patlamada yaralanarak hastanelerde tedavi altına alınan yaralılarımızı ziyaret ederek geçmiş oldun dileklerinde bulunduk. “ dedi.

BU ACININ TARİFİ YOK

Bayraktar;  “ bu  acının tarifi yok. Temennimiz odur ki bu tür benzer felaketlerin bir daha tekrar etmemesi yönündedir. Umarız bu olayda daha fazla can kaybı yaşamayız, en az zararla atlatırız” diyerek tekrardan geçmiş olsun dileklerinde bulundu.