Güncel
Giriş Tarihi : 24-06-2020 08:56   Güncelleme : 24-06-2020 08:56

HENDEK BELEDİYESİ’Nİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ!

NE HİJYEN NE MASKE NE DE SOSYAL MESAFE KONTROLÜ VAR İlçemiz kapalı pazar yerinde de kuralların ciddi şekilde ihlâl edildiğini hem gözlemliyor hem vatandaşlarımızdan şikayet alıyoruz.

HENDEK BELEDİYESİ’Nİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ!

Covid 19 salgınında görülen kısmi gerileme neticisinde Dünya'nın bir çok ülkesi ile birlikte ülkemizde de kısıtlamalar kontrollu bir şekilde azaltıldı. Ancak gerek medyada gerek çevremizde gördüklerimiz kuralların ciddi şekilde ihlal edildiği yönünde. Bunun neticisinde de rakamlar yeniden yükseldi.

NE HİJYEN NE MASKE NE DE SOSYAL MESAFE KONTROLÜ VAR

İlçemiz kapalı pazar yerinde de kuralların ciddi şekilde ihlâl edildiğini hem gözlemliyor hem vatandaşlarımızdan şikayet alıyoruz.

SALGINLA MÜCADELE, ALGIYLA DEĞİL GERÇEKLERLE YÜRÜTÜLMELİ

Hepimize sorumluk düşüyor. Salgının yeniden yüksek rakamlara çıkması hem toplum sağlığı hemde ülke ekonomisi açısından ağır sonuçlar doğabilir.Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymamanın bir felaket olduğunu artık hepimiz çok iyi biliyoruz.Dileğimiz hiçbir vatandaşımızın zarar görmemesi.

Bu anlamda başta Hendek Belediyesi olmak üzere tüm kamu görevlilerini kuralların uygulanması için göreve davet ediyoruz.

Nihat BAYRAKTAR

CHP Hendek İlçe Başkanı