Siyaset
Giriş Tarihi : 23-06-2020 11:42   Güncelleme : 24-06-2020 08:45

GELECEK PARTİSİ, HENDEK KADIN VE GENÇLİK BAŞKANLARI HAZIR

Gelecek Partisi Hendek’de görevi Yasemin KUNYALI ve Furkan DURAL’ aldı

 GELECEK PARTİSİ, HENDEK KADIN VE GENÇLİK BAŞKANLARI HAZIR

Gelecek Partisi tüm Sakarya’da olduğu gibi Hendek’te de teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir hızla tamamlıyor.

Son olarak İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Yasemin KUNYALI, İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına da Furkan DURAL atandı.

Kadın ve gençlik kolları başkanları, Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender SERBES, İl Kadın Kolları Başkanı Nagihan ÖZMEN ,İl dış ilişkiler başkanı ve ilçe koordinatörü Ayhan GÜLER, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanı Musa AKICI ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği Hendek teşkilat binasında ilan edildi.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Yasemin KUNYALI, yetki belgesini İl Kadın Kolları Başkanı Nagihan ÖZMEN’den, Gençlik Kolları Başkanı Furkan DURAL ise belgesini Siyasi İşler Başkanı Uğur KANAT’tan teslim aldı.

İlçe Başkanı Musa AKICI yaptığı konuşmada kadın kollarının ve gençlik kollarının siyasetteki önemine dikkat çekerek “Görevi aldığımız günden bu yana Hendek teşkilatımız çok güzel mesafe katetti.Bugünde kadın ve gençlik kolları başkanlarımızın atamasını yaptık.

Yasemin ve Furkan başkanlarımızı tebrik eder, görevlerinde üstün başarılar dilerim.

Partimiz için, Sakarya’mız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gelecek partisi Hendek teşkilatı teşkilatlanma adına çalışmalarını hızla sürdürmekte olup, aynı zamanda ilçemizde vatandaşlarımızın samimi bir şekilde yanındayız.

Delege çalışmalarımız hızla devam ediyor.İlçemizde  partimize pozitif teveccüh var ve katılım sağlayacak tüm ilçe halkına kapımız açık.Katılım sağlayan İl başkanı, İl başkan yardımcısı ve ilçe teşkilat yöneticilerine teşekkür etti. "

İl başkan yardımcısı Hendek koordinatörü Ayhan GÜLER "Gelecek Partisi Hendek Teşkilatında yeni görev alan dava arakaşaları Yasemin KUNYALI  ve Furkan DURAL'ı tebrik etti. Başarılar diledi.

Başkanlarımıza güveniyor ve ilçe siyasetine olumlu katkı sağlayacaklarını inandığını belirtti.

İlçe başkanı sayın AKICI ilçemizde teşkilatlanma  adına yoğın caba ve efor sarf ettiğini ve herdaim ilçe başkanımızın yanında ve destekcisi olduğunu belirterek, törene katılım sağlayan İl başkanı ve İl başkan yardımcısı ve parti yöneticilerine teşekkür etti. "