Güncel
Giriş Tarihi : 22-06-2020 12:38   Güncelleme : 22-06-2020 12:38

TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ

Cuma günü ilçe merkezi Cumhuriyet alanında Atatürk anıtı üstündeki orta refüjde bulunan çiçeklerin boylarının uzaması nedeni ile döner kavşakta sürücülerin sıkıntılar yaşadığını ve olası kazalara davetiye çıkardığını haberleştirip konunun muhatabı Hendek Belediyesi’ne seslenmiştik.

TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ

Hendek Belediyesi bugün mesai başlangıcı itibarı ile görevlileri yönlendirdi ve tehlika oluşturan çiçeklerin boylarını kısalttı, budamalarını yaparak olasu tehlikelerin önüne geçti. Kendimde bir sürücü olarak tüm sürücülerimiz adına Hendek Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz.

 

CUMA GÜNÜ HABERLEŞTİRMİŞTİK

BÜYÜYEN ÇİÇEKLER KAZALARA DAVETİYE ÇIKARTIYOR

İlçemiz Cumhuriyet alanında Atatürk anıtının hemen üstünde bulunan döner kavşakta, orta refüjde boyları büyüyen çiçekler, sürücülere dönüş esnasında kabus oluşturuyor.

 

Kendimizde dahil olmak üzere çok sayıda sürücü bitkilerin uzaması nedeni ile dönüş esnasında Osman Yılmaz caddesi güzergahından gelen Bisiklet, Motorsiklet ve araçların görünmediği ifade edilerek; “yetkililer lütfen büyüyen çiçeklerin boylarını keserek güvenli dönüşlerin sağlanmasına katkıda bulunsunlar. Aksi takdirde kazalara davetiye çıkartıyor” diyerek yetkililere seslendiler.