Güncel
Giriş Tarihi : 19-06-2020 08:40   Güncelleme : 19-06-2020 16:57

CUMHUR İTTİFAKININ SAMİMİYET TESTİ!

Bu söylemlerinizde samimi misiniz? Kamuoyu adına başkana teklifimizdir: Görelim samimiyetinizi! Hendek Belediyesi Hendeklilerindir. Hendek’e hizmet etmek kutsal bir görevdir. Bize göre bu tür söylemlerin sözden ibaret olmadığının en bariz göstergesi ivedilikle Cumhur İttifakı Ortağı AKP Meclis üyelerinden birinin Hendek Belediye Başkan Yardımcılığına getirilmesi olacaktır. İşte önümüzde Temmuz ayı meclis toplantısı var. Gündem maddesine bir madde daha ilave edilir, eğer niyetlerinizde gerçekçi iseniz bu madde oy birliği ile geçecektir. Varmı sınız? Hendek Belediyesi yaptığı açıklamasında Cumhur İttifakına sadık kaldıklarını, AKP-MHP Meclis üyeleri olarak tek yürek olduklarını, uyum içerisinde çalıştıklarını, ittifaka yönelik hiç bir fitneye fırsat vermeyeceklerini ve sorunlara kalıcı çözümler üreteceklerini belirterek birlik vurgusu yaptı. Bu iyiniyet söylemlerinizin SÖZDE değil ÖZ’de olmasını bekliyoruz…

CUMHUR İTTİFAKININ SAMİMİYET TESTİ!

CUMHUR İTTİFAKI HENDEK’TE TEK YÜREK?
Cumhur İttifakı meclis üyeleriyle istişare toplantısında bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek Belediyesi MHP’li ve AK Partili meclis üyeleri ile tek yürektir. Hizmetlerimizle '2023 Lider Ülke Türkiye' yolunda Cumhur İttifakını daha da güçlendireceğiz” dedi.
SALGIN SÜRECİ
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleriyle Bayraktepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Hendek Belediyesi Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Bahadır ve Hızır Çağrı Güngör, MHP Grup Başkan Vekili Yaşar Aygüneş ve MHP’li meclis üyeleri ile AK Parti Grup Başkan Vekili Hamit İsmailoğlu ve AK Partili meclis üyeleri katıldı. Başkan Babaoğlu, salgın sürecinin ardından başlayan yeni normal dönemde düzenlenen ilk toplantının önemine değindi.
UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
Salgın tedbirleri kapsamında düzenlenen toplantıda çalışmaları anlatan Babaoğlu, “Cumhur İttifakı hamdolsun güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir. Hendek, uyumlu meclisi ve çalışmalarıyla Cumhur İttifakına verdiği desteği daha güçlü bir şekilde sürdürecek. Hendek’in sorunlarının masaya yatırılması ve çözüme kavuşması adına Cumhur İttifakı olarak daha sık bir araya geleceğiz. Milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, ilçe başkanlarımızla toplantılar düzenleyeceğiz. Tek masa etrafında ortak akıllı bu şehre en güzel hizmetleri sunacağız” dedi.
SEN BEN YOK
Fikir alışverişinin önemine değinen Başkan Babaoğlu, “Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli’nin sık sık ifade ettiği gibi Cumhur İttifakını 2023 yolunda daha da güçlendirmeye kararlıyız. Cumhur İttifakı bu milletin özüdür, umududur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, '2023 Lider Ülke Türkiye' yolunda Hendek’te yapacağımız hizmetler çok büyük önem taşımaktadır. Hepimizin milli ve stratejik hedefinin bu olduğunu biliyoruz. Hendek Belediyesi Cumhur İttifakını oluşturan MHP’li ve AK Partili meclis üyeleriyle birlikte tek yürektir” dedi.
GÖLGE DÜŞÜRMEYECEĞİZ
‘Hendek için çok çalışacağız, hemşerilerimiz için durmadan üretmeye devam edeceğiz, sorunlara kalıcı çözümler üreterek şehrimizi geleceğe güvenle taşıyacağız’ diyen Başkan Turgut Babaoğlu, “ Cumhur İttifakı Hendek’te uyum içinde çalışırken, ittifaka gölge düşürecek hiçbir fitneye geçit vermeyecektir” diye konuştu. Babaoğlu’nun konuşmasının ardından meclis üyeleri vatandaşların sorunlarını anlatarak, çözüm önerilerini sıraladı. Meclis üyeleri Cumhur İttifakının güçlendirilmesi için Hendek’te tek yürek çalışacaklarını beyan ederken, toplantı karşılıklı sohbet havasında tamamlandı.