Güncel
Giriş Tarihi : 06-06-2020 11:17   Güncelleme : 06-06-2020 11:17

HENDEK GENÇLİK MERKEZİ KAPILARINI AÇIYOR

Pandemi sonrası Hendek gençlik merkezi normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte. Bireysel kullanımlar için faaliyetlerine başlıyor.Bakanlığın belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde sosyal mesafe kurallarına uyarak etkinlikler başladı.

HENDEK GENÇLİK MERKEZİ KAPILARINI AÇIYOR

ÇARŞAMBA VE CUMA OKÇULUK EĞİTİMİ

HGM okçuluk kulübü bu bağlamda Cuma günü öğrencilerini toplayarak temel okçuluk eğitimlerine başladı. Haftanın iki (Çarşamba ve Cuma ) günü yapılacak eğitimler için öğrencilerin kayıtlarının devam ettiği söylendi. Öğrenciler pandemi sonrası okçuluk faaliyetiyle güzel vakit geçirdiler.

KÜTÜPHANE HİZMETİ

Kitap kafenin de faaliyete geçtiği belirtilerek öğrencilere kapılarının açıldığını ders çalışmak, kitap okumak isteyen öğrencilerin ücretsiz olarak çay kahve gibi imkanlardan da yararlanarak kitap kafeyi kullanabileceği belirtiliyor.

Havuz faaliyette

HGM havuzu bireysel kullanımlar için temizlik çalışmalarının ardından pandemi sonrası normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte bireysel kullanımlar için randevulu sistemle kapılarını kullanıcılarına açıyor. 

Ders çalışmak isteyen öğrenciler atölyeleri kullanabiliyorlar

Sınava hazırlanan veya özel olarak ders çalışmak isteyen öğrenciler içinde sosyal mesafe kurallarına uyarak atölylerde ders çalışılabiliyor.