Siyaset
Giriş Tarihi : 31-05-2020 18:00   Güncelleme : 31-05-2020 18:03

GELECEK PARTİSİ DOLU DİZGİN

‘Gelecek Partisi’nin Pamukova Başkanı Metin oldu’ Gelecek Partisi Pamukova İlçe Başkanlığı görevine İrfan Metin atandı. Gelecek Partisi Sakarya’da, Hendek, Adapazarı, Arifiye, Akyazı ilçelerinden sonra, şimdi de Pamukova ilçe başkanını belirledi.

GELECEK PARTİSİ DOLU DİZGİN

Sakarya İl Başkanlığı binasında yapılan ve Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, il başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği toplantıda,  Pamukova İlçe Başkanlığı görevi İrfan Metine tevdi edildi. Metinin yetki belgesini Üstün ve Serbes birlikte takdim etti.

 

5 İLÇEDE İLÇE BAŞKANLARI BELİRLENMİŞ OLDU

 

Serbes, yaptığı açıklamada, partisinin teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi. Türkiye genelinde 53 ilde il başkanı atamalarının gerçekleştirildiğini hatırlatan Serbes, ilçelerde de teşkilatlanma çalışmalarının büyük bir hız ve titizlilikle devam ettiğini söyledi. Ender Serbes, Sakaryada; Hendek, Adapazarı, Arifiye, Akyazı ve Pamukova ile birlikte 5 ilçenin ilçe başkanlarını belirlemiş olduklarını kaydetti.

 

SEÇİMDE EN İYİ ALTERNATİF GELECEK PARTİSİ OLACAK

 

Gelecek Partisinin yaklaşık 6 ay önce kurulmuş olmasına rağmen, teşkilatlanma noktasında ciddi mesafe kaydettiğini vurgulayan Serbes, son günlerde medyada erken seçim ve buna yönelik bazı düzenlemeler ile ilgili haberlerin yer aldığını hatırlattı. Serbes; Gelecek Partisi olarak öncelikli hedefimiz Türkiye genelinde kendi teşkilat kadrolarını tamamlayarak seçimlerde halkın karşısına en iyi alternatif olarak çıkmaktır. Bugün de bu anlamda önemli bir adım daha atarak Pamukova İlçe Başkanlığına İrfan Metini atamış bulunuyoruz. Kendisine üstün başarılar diliyorum.” dedi.

 

PAMUKOVANIN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUZ

 

İrfan Metin ise, yaptığı açıklamada, Başbakanlık yapmış tecrübeli, dürüst ve ilkeli siyaset yapan Sayın Ahmet Davutoğlunun kurduğu Gelecek Partisine kendilerini yakın hissettiklerini ve bu sebeple bu partiye gönül verdiklerini söyledi. Metin Değerli ağabeymiz Bekir Ünal ile birlikte bu yola çıkmış bulunmaktayız. Doğma, büyüme Pamukovanın insanıyız. Bulunduğumuz bölgenin beklentilerini ve eksiklerini en iyi bilenlerdeniz. Hedefimiz tüm halkımızın desteği ile Pamukovamıza ve Sakaryamıza faydalı, güzel hizmetleri kazandırmak olacaktır.” diye konuştu

 

İRFAN METİN KİMDİR ?

 

1972 Pamukova, Sakaryada doğdu. Serbest ticaret ve okul kantin işletmeciliği yapan İrfan Metin, 2011 yılında milletvekili adayı ve 2019 seçimlerinde bağımsız belediye başkan adayı oldu. Metin, evli ve 2 çocuk babasıdır.