Güncel
Giriş Tarihi : 29-05-2020 17:17   Güncelleme : 29-05-2020 17:17

ATÇI’DAN HİJYEN MALZEME DESTEĞİ

Hendek genelinde Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerek belediyeler, gerek müftülükler ve gerekse toplum yararına çalışan derneklerin tedbirler kapsamında hijyen çalışmalarına katkı sağladıkları biliniyor.

ATÇI’DAN  HİJYEN MALZEME DESTEĞİ

36 LİTRE HİJYEN MALZEMESİ

Hendek ilçemiz spor camiası tarafından yakından tanınan  Murat Atçı, Hendek’lilik bilinci ile doğup büyüdüğü ilçemizdeki Rasimpaşa Derneğine hijyen malzemesi desteğinde bulundu.  3 koli olarak yapılan hijyen desteği kapsamında  3 koli, her bir kolide birer litlerilk olmak üzere 12 adet, toplamda ise 36 adet malzeme mevcut. Türkiye çapında hijyenin ürünlerin satış bayiliğini yapan Atçı, desteğin bununla sınırlı kalmayacağının altını çizerek;  “bu tür desteğimiz peyderpey devam edecektir” dedi.

YARDIMIN KÜÇÜĞÜ - BÜYÜĞÜ OLMAZ

Rasimpaşa dernek başkanlığını yürüten 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, “ ilçemize mal olan ve ülkemizin sayılı camileri arasında mümtaz yerini alan camimize vatandaşlarımızın yardımları, her türlü takdire şayandır. Yardımın küçüğü büyüğü olmaz önemli olan yüce Allah’ın biz kullarına emaneten verdiği dünya malını, ahiret hayatı için harcayabilmektir. Murat kardeşimize de bu katkısından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.