Güncel
Giriş Tarihi : 27-05-2020 14:37   Güncelleme : 01-06-2020 11:08

11’İN GİZEMİ???

Bir videonun dökümünü sizlerle paylaşıyorum. Okunmaya ve üzerinde düşünmeye, sorgulanmaya muhtaç bir konu..Dünyadaki gelişmelere baktığımızda bazı gerçekleşen büyük olayların tarihi nedense hep 11’i gösteriyor. 11 nedir? 11’in gizemi nedir? Gelin birlikte izleyelim…

11’İN GİZEMİ???

11 RAKAMI!

Corona virüs pandemisi nedeniyle ülkemizde oluşturulan bilim kurulu üyesi Prof. Dr. İlhan Çetin yaptığı bir açıklamasında ; “ Türlkiye’de  pik noktayı 11 Nisan’da gördü. 11 Haziran itibarı ile biz 300’lü rakamları göreceğimizi umuyoruz! 11 tarihleri bizim için çok önemliydi. Çünkü biz ilk vakayı  11 Martt’ta gördük. 11 Mayıs’ta da biz açılımlarımızı yaptık. İnşallah 11 Haziran tarihi itibarı ile 300’lü rakamları göreceğimizi düşünüyoruz!” Buradan çıkartacağımız sonuç açık açık ifade edilmiş ki 11 tarihleri bizim için çok önemli…

Şimdi sizlere şu soruyu yöneltiyorum. Bu 11 rakamı niçin bu kadar önemli? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Bu rakamı sıradan bir rakam olarak görenler için bazı ekstra bilgileride sizlerle paylaşayım.

TESADÜF OLABİLİR Mİ?

DSÖ ( Dünya Sağlık Örgütü) geçen yıl 11/03/2019 tarihinde yeni bir küresel grip salgınına karşı hazırlıklı olmamız yönünde uyarıda bulundu. Haber içeriğinde paylaştıkları haber görselinde ise paylaştıkları virüs mikrobu günümüzdeki Covid-19 virüsünün bir benzeri!!!  Sağlık örgütü haberin devamında 2009-2010 yıllarında pandemik bir salgın olarak domuz gribini yaşadık. Şimdi karşımıza yeni bir grip virüsü çıkacak  ve küresel bir salgına dönüşecek. “ diyerek bütün ülkelerin buna karşı hazırlık olmalarını istedi.

Şimdi soru şu?

DSÖ Müneccim mi? Kahin mi?  

11/03/2019’da yaptığı açıklamadan hareketle,  bir yıl sonra tarih vererek büyük bir salgın çıkacağını nereden biliyor?  Daha enterasan bir konu var.  Tam bir yıl sonra bu tarihte bakın ne oluyor?

11/03/2020 yılında DSÖ bu virüsü Pandemi olarak ilan etti. Çok ilginç değil mi? Bir yıl önce açıklama yapıyuorsun ve bir yıl sonra aynı tarihte yeni bir pandemi salgını başlıyor!!!

NEDEN HEP 11?

Bu virüsün ilk ortaya çıktığı kent olan WUHAN  şehrinin nüfusu 11 milyon!  Ben bunların TESADÜF olduğuna inanmıyorum ya siz?  Adeta gelişmeleri tarihsel sıra eşliğinde incelediğimizde  karşımızda bir PROJE gibi duruyor.  Peki bu kadar mı? Tabiki hayır. Bu virüsten ilk ölümün açıklandığı tarih 11 Ocak 2020…

Yani virüs 11 milyonuk bir şehirde ortaya çıkıyor. İlk ölümde 11 tarihinde oluyor. Virüsün isminin konulduğu tarihte çok enteresan.  11 Şubat 2020…

Gelişmeleri takip ettiğimizde her şey dönüyor dolaşıyor bir şekilde bu 11 ‘i vurguluyor.  Bu konuyla ilgili olarak bazı dünya ülkelerinde ve ülkemizde çıkan çok sayıda haberler var. Birkaç örnek vereyim.

BUNLAR TESADÜFLE AÇIKLANABİLİR Mİ?

  • Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bir kadının oğlu virüsü 11 kişiye bulaştırmış!
  • Zonguldak ili Alaplı ilçesinde bir fabrikada  bu virüs bula bula kendisine 11 kişiyi seçmiş, ne bir ileri ne bir geri!!!
  • Aynı virüs Erzurumsporda yapılan testlerde 11 kişide sonuçlar pozitif çıkmış.

11 RAKAMI MİLAD MI?

Dikkat ettiyseniz tüm ülkeler virüs tedbirlerini 11 Mayıs  tarihinden itibaren gevşetmeye başladılar. Adeta 11 rakamı adeta bir milat gibi kullanıldı.

11 PROJE!!!

Singapurda yapılan bir araştırmanın sonuçları açıklandı. Deniliyor ki Covid-19 virüsünün bulaşma riski 11 günde sona eriyor. Bir gerçek var. Ortada olan bu virüs her şeyini 11’e bağlamış!!!

Haberlere, açıklamalara baktığımızda bu 11 rakamı ön planda. Adeta bağıra bağıra diyor ki ; (Ben 11’lerin projesiyim) diyor.

Buradaki önemli soru şu: Bu 11’ciler kim? Bu 11 rakamı neden bu kadar önemli? 11 rakamı bunlar için neyi ifade ediyor.  Bu konuda çok söylemler var.

Ersan Özyiğit’in 11 rakamının ne olduğu ile ilgili bir açıklamasını sizlerle paylaşayım.

“ İbraniler onun için bir tılsım kullanıyorlar. Evlendikleri anda yatak odalarının kapısının üzerinde ( LİLİTH DIŞARI HAVVA İLE  ADEM İÇERİ, 11 DIŞARI ) !!!  yazarlar.

Neden 11? Güzel soru…

  11 zıtlığın kendisidir. Eş tutmaktır. Şirk tutmaktır. Allah’ın kendisinin rakamı 1’dir. 11’de iki tane bir var. Yani tanrının yanına bir tanri daha koydular. Dualizm. Ama burada bahsettiğimiz Dualizm tanrının yaratmış olduğu şeytan değil, tanrıya eş koşmaktan bahsediyor. Onun için Lilith kendini tanrıya eş koşmuştur, onun için 11 dışarı diye yazarlar. Lilith’in sembolüdür 11…

 

Bugün dünyada 11 rakamına karşı çok sıkı Pozitif ve Negatif savunmalar mevcut.  Ama her iki tarafta bu 11’i kutsuyorlar. Mesela 11/11 alışveriş çılgınlığı!!! 11/11 indirimleri… Dünyanın bir çok ülkesinde 11’inci ayın 11’inde kutlama olayı var. Yani 11 rakaımını bir şekilde insanların gözüne sokuyorlar. 

11 RAKAMININ POZİTİF VE NEGATİF OLAYLARINA GÖZ ATALIM

Diğer bir konuda ülkemizden örnekleyelim. Geçen yıl ülkemizde  11’inci ayın 11’inde saat 11’i 11 geçe  3 saatte 11 milyon ağaç dikme projesi gerçekleşti.  İşte bu 11’in pozitif tarafı ile alakalı bir proje. Ama yinde de 11’i kutsama olayı var. Negatif olaylara da göz atacak olursak,  bunlar özellikle 11/03 veya 11/09’lu tarihlerde işlenen büyük olaylar. Örneğin hepimizin bildiği 11 Eylül 2011’de Amerika’da Dünya Ticaret Merkezi  ve ikiz kulelerin havaya uçurulması. Açıkça haykırıyorlar bu bir 11 PROJESİ…

Yine bir diğer olay dokuzuncu ayın 11’i. 09/11/2015 tarihinde  Kabe’de vinç kazası oldu. Yüzlerce insan hayatını kaybetti.

Bir diğer olayda 11 Mart 2004 tarihinde  Madrid’de tran kazsı ve yüzlerce ölü. Bu olay bile adeta 11’cilerin projesi gibi karşımıza çıkıyor.

Başka bir olay da 11 Mart 2011 tarihinde  Japonyada büyük deprem ve akabinde tusunami gerçekleşti. Japonya’nın o bölgesi adeta yerle bir oldu.

Yine geçmiş tarihte yaşanan bir olay. 11 Mayıs 2013’de ülkemizin Hatay-Reyhanlı bölgesinde bombalı saldırı gerçekleşti. 50’den fazla vatandaşımız hayatını kaybederken 100’den fazla vatandaşımızda yaralandı. Bu olay ülkemizi Suriye’de çıkan savaşa ülkemizi sürükleme operasyonu  olabilir mi?

Bir başka olayıda sizlere ifade edeyim. Mardin’de bir kazı çalışması yapılıyor. Bi,r taş alanı tespit ediliyor ne hikmetse araştırmalar sonucu bu laanın bir taş tapınak olduğu ortaya çıkıyor. Bu yetmiyor ve bu tapınağın yaşının 11 bin 300 yıllık olduğu belirtiliyor. Anlaşılan o ki bu 11 rakamı tesadüfen seçilkmiş bir rakam değil. Bize bir şeyler anlatıyor.

Bu 11 rakamının Babil’le bir bağı var.

Ne gibi? Diyecek olursanız;

Mitolojik anlamda Babil  kulesi, Babil neyi simgeliyor?

Önümüzdeki günlerde yeni dünya düzeninin kurulacağının konuşulduğu günümüzde  kurulması düşünülen yeni dünya sistemi Babil sisteminin benzeri olacak!!! Birde bu babil ile Dualizm’in bağlantısı var.  Yeni kurulacak Babil merkezli yeni dünya sisteminde emsal bir dini anlayış olacak. Bunun merkezi de tamamen Türkiye üzerinden yeni bir tarih yazılacak.

KÜRESELCİLER-ULUSALCILAR SAVAŞI!

Bir de günümüzde Küreselciler ile Ulusalcılar  savaş halinde diyorlar ya, bu gerçekçi değil. İşin gerçeği  dünyada bir Kudüs’çiler var bir de Babil’ciler. Yani dünya üstü gizli örgütler var. Bunlar bugüne kadar beraber çalışıyorlardı. Ama bunlar şu an yollarını ayırıyorlar. Ya babail merkezli bir model dünyaya hakim olacak ya da Kudüs merkezli bir model dünyaya hakim olacak… Şu an Kudüs’çiler ile Babil’ciler rekabet halinde.

Ben bu tarihlerin öpüşüyor olmasını bir tesadüf olduğunu düşünmüyorum.  Sizlerin takdirine bırakıyorum. Kalın sağlıcakla…

NOT: Orjinal Video: https://youtu.be/gwq9V8SMM-g