Asayiş
Giriş Tarihi : 22-05-2020 15:39   Güncelleme : 22-05-2020 15:42

KAZANIN SEBEBİ UYKUSUZLUK MU?

Önceki akşam D-100 karayolu üzeri Kargalı mevkiinde 2 tır 1 kamyonun karıştığı kaza meydana geldi. Kazada büyük çapta maddi hasar oluşurken kamyon sürücüsü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

KAZANIN SEBEBİ UYKUSUZLUK MU?

ALLAH KORUDU

Kaza gece saat 00.30-01.00 suları arasında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre  Zafer-Mehmet adlı  iki kardeşe ait olan  dorsesiz çekici  Hendek 2.OSB yeni giriş kavşağından yola çıktığında arıza yaptı. Bunun üzerine diğer kardeşe ait olan tır ile araç   Hendek istikametinde  2.OBB girişindeki oto parka çekilmek istendi. Aracın halatla bağlanmasının sonrasında reflektör ve ışıklandırmaların yapıldığı araç çekilirken  aynı istikamette seyir halinde olan ve sürücüsünün kimliği öğrenilemeyen 51 JA  --- plaka sayılı yüklü kamyon çarptı.

AMBULANS-İTFAİYE-JANDARMA KAZA YERİNDE

Kazanın ardından 112 acil istasyonunun aranması ile kaza mahallinde ( O saatte Hendek  acil istasyonlarında bulunan ambulansların üçününde hasta naklinde olmaları nedeni ile Akyazı ve Erenler istasyonlarından  birer ambulans, Hendek itfaiyesinden de kırım aracı  kaza mahalline intikal etti. Kısa süre sonra da kaza mahalline Hendek jandarma ekipleri geldiler.  Kaza yapan kamyonun d-100 ortasında kalması nedeni ile trafik akışı bir süre kontrollü olarak devam etti. Kaza mahallinde D-100 trafik ekiplerinin gelmesi ile diğer görevliler görev yerlerine intikal gerçekleştirdiler. )

Kazada uyuduğu ileri sürülen kamyon şoförü kazayı hafif sıyrıkla atlatırken tedavisi ambulans içerisinde görevlilerce yapıldı. Polis çekici yardımıyla kaza yapan kamyonu yoldan kaldırması ile trafik akışı normale döndü.  

NOT: Kazanın video görüntülerini Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresi üzerinden izleyebilirsiniz.