Güncel
Giriş Tarihi : 22-05-2020 00:49   Güncelleme : 23-05-2020 14:39

SORUYORUZ. ESSEN'İ NEDEN SAKLADINIZ ? ESSEN NEDEN YOK?

Ben söyleyeyim. Essen yok çünkü Hendek Belediyesi bünyesinde barındırdığı yaklaşık 500 personele yaptığı RAMAZAN ÇEKİ Essen’de geçerli.

SORUYORUZ. ESSEN'İ NEDEN SAKLADINIZ ? ESSEN NEDEN YOK?

Sözde yazar su kurnazlığı yapıp birde Hendek Milliyetçiliğinden dem vurması ne kadar komik.

İşte sözde yazarın servis yazısı…

“Örnekler saymakla bitmez. Hatta her defasında Hendek sevdalılığı ve Hendeklilik vurgusu yapanlara soruyorum. BİM, A101, Migros, Carfoure, Şok, Hakmar, Ekomini marketler zincirleri Hendeklinin de bizim mi haberimiz yok. Hendeklilik vurgusu yapan Hendek sevdalıları bu marketlerden hiç alışveriş yapmıyor sanırım. Daha mı örnek verelim.

 

Biz diyoruz ki;

HENDEKLİ MARKETLER NEDEN YOK?

Oysa olması gereken hani şeffaf belediyecilikten dem vuranlar, bu kartları ihtiyaç sahiplerine verseler, kartı alan belediye personeli de  ister kendi mahalle bakkalından isterse ( x) marketten istediği alışverişini yapmış olsa mahalle bakkalları da bu işten nasiplenmiş olsalar daha doğru olmaz mıydı?

Tutkunlar , Zogo, Belde ve Akmar  gibi  marketler Hendek'li vatandaşlarımıza ait. Bunları masıl yok sayaraız? Ya d a neden yok sayılıyor?  Senin takımına  maddi ya da manevi desteği bu beğenmediğin, bu burun kıvırdığın esnaflar katkı sağlıyor. Sırası geldi mi Hendek esnafından alışveriş yapalım diyerek sözde Hendek Milliyetçiliğine soyunanlara  yazar keşke bunu sorma cesaretinde bulunabilseydi…Yok öyle yağma. Birilerine yaranmak birilerinden nemağlanmak adına kimse Hendek halkı üzerinden politika yapmasın, algı yaratma peşinde olmasın. Boyanız dökülür, üzülürsünüz...