Güncel
Giriş Tarihi : 13-05-2020 01:57   Güncelleme : 14-05-2020 20:47

ÇİLEK,POLEMİĞE SON NOKTAYI KOYDU. ZAM YOK…

Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet çilek, Kamuoyunda polemik konusu yapılan berber fiyat tarifeleri hakkında basın açıklaması yaptı

ÇİLEK,POLEMİĞE SON NOKTAYI KOYDU. ZAM YOK…

Çilek; “ Berberler, Kuaförler ve Güzellik salonları kademeli normalleşme planı ile birlikte 11.05.2020 tarihinde hizmet vermeye başlamışlardır.

BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Öncelikle camiamızdaki tüm çalışanlara hayırlı olmasını dileriz. Sonrasında bu süreçte iş yerlerimizin açılış ve hazırlık aşamasında çok önemli olan hijyen tedbirleri kapsamında bizlere tüm olanakları sağlayan Sayın Belediye Başkanımız Turgut Bababoğlu ‘na ve tüm belediye personeline de çok teşekkür ederiz.

ZAMLI FİYAT YOK

Ve bu süreçte her türlü riski göze alıp çalışan meslektaşlarımızın her zamankinden daha hassas, itina ile virüsün yayılmasına olanak dahi tanımadan bu süreci atlatmalarını temenni ederiz. Süreç ile birlikte ortaya çıkan zamlı fiyat tarifeleri ile kulaktan kulağa yayılan fahiş fiyat uygulaması odamız bilgi dahilinde değildir.

ÜCRETLER 2020 FİYAT TARİFESİ ÜZERİNDEN

2020 tarifelerimiz malum süreç ile bir değişiklik ve yenilenme yaşamamıştır. Ekonominin çok zor bir süreçten geçtiği bu dönemde fahiş fiyatlarla karşılaşanların odamıza başvurması ve tespiti ile birlikte gerekli yaptırımların uygulanacağından emin olunmalıdır. Ve sevgili üyelerimiz; sizlerden ricam, Cumhurbaşkanlığımız tarafından açıklanan tüm uygulamalara harfiyen uymanızdır.

ZAMAN, KİŞİSEL MENFAAT SAĞLAMA ZAMANI DEĞİL

Odamız olarak tüm gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz ve etmekte olacağız. Bu süreçte camia olarak kendimize yakışanı yapalım. Zaman; kişisel çıkar, fırsatçılık ve polemik yaratma zamanı değildir.

Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet ÇİLEK