Siyaset
Giriş Tarihi : 12-05-2020 21:30   Güncelleme : 14-05-2020 20:48

GELECEK PARTİ SAHAYA İNDİ! MUHTARLAR DERNEĞİNE 500 MASKE

HENDEKDE GÜÇLÜ DESTEK VAR Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan sefer Üstün, Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ile birlikye Hendek ilçe teşkilatına ziyarette bulundu.

GELECEK PARTİ SAHAYA İNDİ! MUHTARLAR DERNEĞİNE 500 MASKE

Kendilerini karşılayan parti teşkilatı üyelerine ve basın mensuplarına teşekkür eden Üstün, daha sona ilçe koordinatörü Fatih Sunman,  İl Başkan yardımcısı Ayhan Güler, Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı ile birlikte Tüm Hendek  Muhtarlar Dernek başkanlığını ziyaret etti.

İNSAN ODAKLI PARTİYİZ

Gelecek Parti ekibini  muhtarlar dernek binasında başkan Emin Kula ile birlikte bazı muhtarlar karşıladı. Görüşmede Üstün; “ Türkiye siyasetinde çok sayıda partilerin yer aldığını ancak her birinin tüzüğünde devlet öne çıkarken Gelecek Parti tüzüğünde insan öne çıkıyor. Biz insan odaklı bir partiyiz” diye konuştu. Türk siyasetine alternatif bir nefes olan Gelecek parti diğerlerinden çok farklı bir muhalefet anlayışı ortaya koyduğunu ifade eden Üstün; “ Partimiz sadece eleştirilerle kalmayıp çözüm yollarını da sunuyor” dedi.  Dernek başkanı Kula’da ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek teşekkürlerini belirtmesinin ardınmdan; “ her kimki bu ülke için bir çivi çakıyor ondan Allah razı olsun” temennisi ile ziyaret sonlandı.

500 MASKE

Tüm dünyayı kasıp kavuran Covid-19 pandemisinde vatandaşların maskelere ulaşamamasını kendine dert edinen Gelecek Parti tüm Türkiye genelinde olduğu gibi kendi finansman ettiği maskelerden ilçemiz muhtarlar derneği ziyaretinde vermek sureti ile belediyemizin bile başaramadığı bir hizmete imza atarak  adından söz ettirdi.