Güncel
Giriş Tarihi : 29-04-2020 00:35   Güncelleme : 29-04-2020 01:02

Covid -19 gerçeği ve cevap arayan sorular…

OKUMAYA DEĞER BİR YAZI. VİDEOYU SİZİN İÇİN ÇÖZÜMLEDİM Çin’in Wuan kentinden dünyaya yayıldığı düşünülen Covid-19 Koronavirüs mikrobunun perde arkasını Amerika’nın Waşington Üniversitesinin İlahiyat ve Biyoloji mezunu ilk 50 doktoru arasında yer alan aykırı bir Genel cerrahi ve acil vakalar doktoru Rashıda Buttar, sahte salgın Covid – 19’u sorguladı.

Covid -19  gerçeği ve cevap arayan sorular…

SON 20 YILLIK PERİYOTTA AMERİKANIN EN İYİ 50 DOKTORU ARASINDA

Söylemleri, iddiaları yenilir yutulur gibi değil. Çünkü bunlar yerel medyanın görmezden geldiği bilgiler…Dr. Buttar, askeri birlik  Amerikan ordusunda görev aldı. Kendisi metal zehirlenmeleri konusunda uzman. Şu an Amerika’da üç ayrı tıp derneği üyesi. Şu anda görevde bulunduğu klinikte bağışıklık bozuklukları ve zehirlenme üzerine çalışıyor. ( Kanser,Otizim ve Kalp hastalıkları) Son 20 senedir Amerika’nın en iyi 50 doktorundan biri. (Evinizden doktoru uzakta tutmanın 9 yolu) isimli kitabı şu anda en çok satılan kitaplar listesinde.

Bu hafta Amerika’da yazdığı ( Dünya Sağlık Örgütünün yaptığı sahtekarlıklar) konulu makalesi  internette çok büyük beğeni topladı.

COVİD 19 AMERİKAN OYUNU

Yayınladığı video ile olay olan Doktor Buttar, Amerika’nın hastalık kontrol ve önleme merkezi olan  Bill Geyt ve Amerika’nın derin devletinin yaptığı ortak çalışmaları su yüzüne çıkardı.

Modoretörün; “Dr.Bey geçen hafta insanların yanlış verilerle gereğinden fazla korkuttukları yönündeki komplo teorisini ortaya çıkardınız. Bu anlamda Tramp yönetimi ve Jeron Adems sizinle aynı fikirde olduklarını kabul ettiler. Ve de hem D.S.Örgütünün hemde Amerikan hastalık kontrol ve önleme merkezinin tasarladığı modelleri bırakmaya karar verdiğini açıkladılar. Beyaz saraydan yeni gelen açıklamaya göre Dünya Sağlık Örgütünün sorumlu tutulacağını, ve açıkladıkları verileri öngörüyoruz. Lütfen seyircilerimize bu kanıya nasıl vardığınızı elinizdeki verilerin neden bu kadar yanıltıcı olduğunu açıklar mısınız?” sorusunu yöneltti.

GELİN DOKTORUN SÖYLEMLERİNİ BİRLİKTE İZLEYELİM

-Evet. Benim bütün dünyadan hastalarım var ve hastalarım sorular sormaya başladılar. Bende onlara sosyal medyadan konuyla ilgili video yayınlayacağımı söyledim. Yaklaşık 700-800 hastam benden kendilerini bilgilendirmemi istediler. Bende yaptığım videoda Covid-19’la ilgili komplo teorileri hakkında sorular sordum.  Ben açıklanan bilgilerin çoğunu manasız buldum. Korona ile ilgili bizim şu ana kadar kliniklerimizde damardan verdiğimiz bir ilaç vardı. Ve salgın başladığında elimizdeki ilaç stoklarının dolu olduğundan emin oldum. Fakat araştırmalarımızı derinleştirdikçe bunun subcamıl samalı bir virüs olduğu kanaatine vardık.

PROJEYİ AMERİKAN HÜKÜMETİ DURDURDU

2015 yılında Kuzey Kaloforniya Üniversitesinde yapılan ve doğa dergisinde de yayınlanan bir çalışmadan bahsediyorum. O dönemde Amerikan Hükümeti bu araştırmanın durdurulmasını emretti. Şimdi bu konunun ne olduğunu sizlere açıklamak istiyorum:

VİRÜS LABARATUVARLARDA MUTASYONA UĞRATILDI

Yanılsamalı araştırma demek, doğal virüsü alıyorsunuz, labaratuvarlarda mutasyonlara uğratarak  genetik yapısını değiştiriyorsunuz ve bu virüse yeni bir işlev kazandırmaya çalışıyorsunuz. Labaratuvarda bunun adına İşlev Kazandırma Çalışması diyoruz. Bunu şöyle açıklayabilirim. Zaten zarar verme potansiyeli olan bir virüsü alıyorsunuz ve onu mutasyona uğratarak daha kuvvetli daha dayanıklı daha zararlı hale getiriyorsunuz.  Yaptığım araştırmalarda bulduğum SHC  014 türü bir koronavirüsünü alıyorlar, onu başka bir virüsle karıştırıyorlar, bunun üzerine ISC virüsü ekliyorlar, daha zararlı ve etkili bir virüs haline getiriyorlar…

AMERİKA BU FONU ÇİN’E NEDEN VERDİ?

 Tam burada modoretör devreye girerek; “  çok özür dilerim. Doğru mu anladım? Dediğinize göre ABD bu virüs üzerindeki çalışmaların durdurulmasını emretti. Daha sonra Ulusal Sağlık Enstitüsü Çin’e 3.7 milyon dolar ödedi ve bu deneye orada devam etmeleri için. Yani nerdeyse bu işi Çin’e taşero etti doğru mu?” sorusunu yöneltti.

-Dr.Buttar; “  Evet aynen söylediğim bu. 2014 yılında bir gurup toksikoloji uzmanı, virüs uzmanı  danışman bu işin tehlikeli olduğunu, hasara yol açabileceğini dolayısı ile durudurulması gerektiğini söylediler. Amerikan hükümeti de bu çalışmanın Amerika’da durudurulmasını emretti ve bir salgına sebebiyet verir düşüncesi ile bu çalışmayı durdurdular.

ÇILGIN AÇIKLAMA

 Fakar buna rağmen daha sonra  Saw Çi bu araştırmada kullanılması için önerilen bütçeyi onayladı. Bu konudan bahsederken zorlanıyorum çünkü o kadar sinirleniyorum ki yani bu adam sadece kanunları çiğnemedi, bugün çinde başlayan ve çığ gibi büyüyen bu problemi bu adam yarattı. 2015 yılında kanunları deldi bu araştırmanın devam etmesi için fon yarattı ve bu araştırmanın sonucunda Covid-19 sıkıntısı başımıza geldi ve sonra 2017 yılında da Üniversitede vekil bir açıklama yaptı ve dedi ki; “ şu andaki yönetim bir salgın hastalıkla başetmek zorunda kalacaktır!”

ÜÇ GÜN SONRA BORSADA NE OLACAĞI BİLİNEMEZKEN 2017’DE BUNU NASIL ÖNGÖRDÜ

Yani bu adam 2017 yılında nasıl bilebildi ki 2018-2109 ve 2020 yılında böyle bir dertle uğraşılabileceğini? Yani siz üç gün sonra Borsada neler olabileceğini tahmin edemezken  bu adam nasıl olduda bir salgın çıkacağını önceden öngörebildi? Onun ağzından çıktığı gibi kelime kelime söylüyorum. Bu adam bu cumhurbaşkanı bir salgın hastalıkla uğraşmak zorunda kalacak diye söyledi. Yani  hem kanunları del hem vatandaşların vergilerinden çıkartılan fon ile böyle bir araştırmayı destekle ondan sonra da akılları karıştır Çin’den geldi diye.

ÇİN’DEMİ ÜRETİLDİ, ÇİN’E Mİ İTHAL EDİLDİ?

 Yani şu aşamada bu virüs Çin’demi üretildi, Çin’de mi serbest bırakıldı. Yoksa burda üretilip Çin’e mi ithal edildi ? Bu önemli değil. Burada önemli olan Amerikan sisteminin bu suça ortak olması. Bunu bir fırsat olarak gördüler bunun üzerine atladılar ve şimdi tüm mali sistemi kapattılar tüm ekonomi kapanmış durumda yani bu yalana bile bile göz yumuldu. Şimdi  diyorlar ki 1,5 metre ara bırakmanız lazım. 1,5 metre seyahat edecek bir virüs yok ve biz şimdi 3 metre ara vermemiz lazım diyecekler bu tamamen  YANLIŞ bilgi.

MEDYA HERŞEYİ GÖRMEZDEN GELDİ

Şimdi kusura bakmayın, açtım ağzımı yumdum gözümü, şimdi Amerikan Kamu Sağlığı Birim Başkanı çıktı ve bir açıklama yaptı dedi ki bu bilgi , Saw Çi’nin, Bill Gates’in,  bu Dünya sağlık Örgütünün kurguladığı modeli artık takip etmeyeceğiz. Eldeki gerçek rakamları inceleyip bu rakamların üzerine yeni bir model ile çalışmaya başlamamız lazım dedi fakat  medya bu açıklamayı tamamen görmezden geldi. Ve hala 2022’ye kadar salgın riski karşısında karantinada kalmamız gerek gibisinden tamamen hikayeler anlatıyor. Ne NBC ne Newyork  Post hala bunlardan bahsediyor. 1,5 metre yetmez  3 metre aralıklarla sokakta dolaşmamız gerekir diyor.

DÜNYA ÜZERİNDE HİÇ BİR VİRÜS 3 METRE ZIPLAMAZ

Böyle bir saçmalık yok bu bir YALAN… Dünya üzerinde yaşayan hiçbir bakteri hiçbir virüs 1,5 metre, 3 metre zıplayamaz. Bu YALAN. Lütfen tıbbın, bilim dalının makul prensiplerine bakarak konuşalım. Ama beni asıl kızdıran asıl sinirlendiren  piyasada onbinlerce doktor var ve bunun bir düzenbazlık ve sahtekarlık olduğunu biliyorlar. Ama hiçbir şey söylemiyorlar. Ya bunlar Tıb camiası tarafından aforoz edilmekten korkuyorlar  yada hükümet bunların lisanslarını iptal edecek diye korkuyorlar.  Yani inanamıyorum bu olay dünyanın gidişatını değiştiriyor. Ve bu konuya hakim olan bu konuda bilgi sahibi olan bütün doktorların bütün bilim insanlarının konuşmaları, ağızlarını açıp bilgilerini paylaşmaları gerekiyor. Yani  bilim, ilim tamamen yok sayılıyor. Tamamen bilim gözardı ediliyor. İnsan fizyolojisinin nasıl çalıştığı konusunda en temel prensipler resmen ihlal ediliyor, görmezden geliniyor.

YAPILAN TESTLER TANI VE TEŞHİS AMACIYLA KULLANILAMAZ

Hiroloji, salgın hastalıklar,toksitoloji hakkında tüm temel bilgileri çöpe attınız. Bunun üzerine testler yapılıyor. Biz bu testlerin doğru olmadığını biliyoruz. Bu testler de mikrobu taşımayan insanlar pozitif çıkıyorlar. Burda kullanılan test protokolü psiyar testi yani eşzamanlı polimeral zincirleme reaksiyon testi.  Bu test modeli 1980’lerde geliştirildi. Bu testi tasarlayan geliştiren bilim insanları bu testi tanı alma amacıyla teşhis amacıyla virüste kullanılmayacağını çok net belirttiler. Bu genetik dizimi hali hazırda tanımlanmış virüsler için tasarlanmıştır. Tanım yapmak, teşhis koymak için değil.

ÖLÜM SAYISINI YÜKSEK GÖSTERMEK İÇİN DOKTORLARA, HEMŞİRELERE BASKI YAPILIYOR

Bu ölüm sayısını yüksek göstermek için kullandıkları bir strateji.  Bununla da tatmin olmuyorlar doktorlara hemşirelere baskı yapılıyor ölüm sebebinin COVİD-19 olması yönünde. Buda yetmiyor tıbbi  profosörlere, doktorlara dşirektif veriyorlar benimde elime böyle bir direktif geçti.  Eğer hasta şu şu şu septomlardan ötürü ölmüşse ölüm nedeni  ölüm sertifikasına Covid-19 yazılacaktır diye.

KORKU GÜNDEMİ POMPALANIYOR. KORKU BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ ZAYIFLATIR

Şimdi medyada çıkan görüntüleri takip ediyorsunuz.  Farklı ülkelerde farklı hastaelerdeki görüntüler geliyor. Bunların hepsi aynı görüntüler. Aynı görüntüleri kullanıyorlar. İnsanların ölüm görüntülerini farklı farklı yerlerde bir daha görüyorsunuz.  Görüntülerde mankenler kullanıyorlar, dikkatle bakarsanız görürsünüz. Ambulanslar boş oturuyor hemşireler boş oturuyor. Medyada sürekli bir korku gündemi pompalanıyor. Korku, korku, korku bu kadar korku adrinalin miktarını yükseltiyor vücuttaki stresi yükseltiyor. Bu kadar korku pompalandığında vücuttaki bağışıklık sistemi zayıflamaya başlıyor. Bağışıklık sistemimiz zayıfladığı zaman her türlü virüse her türlü bakteriye daha  savunmasız hale geliyoruz.

COVİD -19 YÜZÜNDEN ÖLEN TIBBEN KANITLANMIŞ BİR TANE HASTA YOK

Şimdi bakın. Ortada bir illüzyon geziyor. İnsanlar Covid 19 sebebi ile ölüyor! Fakat şu ana kadar bir kişi ölmüş değil Covid 19 yüzünden! Tıbbi litaratürde bir virüsün bir insanın ölümüne sebep olmasının adım adım izlenen bir yöntemi var. Tamamen sadece Covid 19 yüzünden ölmüş bir tane hasta yok. Bu tıbbi olarak henüz kanıtlanmamıştır.

GRİP AŞISI OLANLARDA TESTLERİN ÇOĞU COVİD -19 ÇIKMASI ÇOK YÜKSEK

Şimdi biraz geriye gidelim.  1984’ten beri  1984-2018 arasında yapılan resmi  bir ton araştırma var. Bu araştırmaların hepsi şunu gösteriyor.  Aşı olduğunuz zaman, bildiğiniz grip aşısını olduğunuz zaman bu aşının içeriği senin vücudunun içinde dolaştığı sürece yapılan testte Covid 19 pozitif çıkması ihtimali çok yüksek.  Şunu anlatmak istiyorum. Covid 19 yüzünden öldüğü belgelenmiş insanları alalım bakalım bunlardan kaç tanesi geçtiğimiz 10 yıllık süreç içerisinde bu bahsettiğim grip aşılarından olmuş. Araştırmalar çok net gösteriyor eğer grip aşısı olmuşsan Covid 19 testinde pozitif çıkıyorsun. İnsanların ölüm sebebinin Covid 19 olduğu algısını yaymaya çalışıyorlar.

AMERİKA KORKU POMPALAMAK İÇİN MANKEN KULLANIYOR

Bakın TV’lede görüntüler dolaşıyor daha yeni haberlere çıktı. Bir tane hemşire ne olur bana bir tane maske verinde hastaneye döneyim. Çalışmaya devem edeyim dediği şeklinde röportaj yaptılar.  Sonra ortaya çıktı ki bu kadın son 1,5 yıl içinde hiçbir hastanede çalışmamış eski bir hemşire. Sosyal medyada kullandıkları bir manken!!!

Şu günlerde piyasaya baktığınız zaman yalan beyan saptırılmış haber o kadar çok ki inanamıyorum, kulaklarıma , gördüklerime inanamıyorum.  YORUM SİZİN…

NOT: Allah size bir haber getirildiğinde , onu arastırmamiz gerektiğini söylerken, sorgulamadan kabul etmek butun yanlış itikatlarin çıkış noktası olduğunuda acıklıyor. Bunun için akıla müraacat etmemizi bize her daim hatırlatır .

Sorgulamayı ihmal etmedinmi , sözü dinledinmi gerçeğe ulaşmak çok da zor degil.Allah bu yetenekleri insana vermis , bunları kısırlaştırmaya çalışmak şeytanın davranış metodu..

Allah’ın metodu( sunnetullah)  ise, sorgula. Araştır, oku ve itikadini perçinle..Sözün özü  ise güya-aslında gibi sorguluyacı mantığı  ve aklı ile algının ötesine geçebilmektir.

Gercek ortaya çıktığında  ise artık herşey kişinin kendi tercidir.İşte bu tercihin sonu ya cennet yada cehennemdir. Kurana dürüstçe yaklaşalım o bize öğretir..Tekrar öğretir..

Bilgi gerçek güçtür algı ise şeytani güçtür..Bence böyledir, sizce?