Güncel
Giriş Tarihi : 23-04-2020 17:56   Güncelleme : 28-04-2020 21:16

DOĞAN'DAN SÜRPRİZ ZİYARETLER

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SÜRPRİZ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

DOĞAN'DAN SÜRPRİZ ZİYARETLER

Korona virüs önlemleri kapsamında okullarına ara verilen ve evlerinde bulunan öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz unutmadı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN, Şube Müdürümüz Bedir BAYRAM ve Hendek İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yunus DOĞAN ile birlikte Hendek İmam Hatip Ortaokulu 6.sınıf Öğrencisi Talha ÜRETMEN'i evinde ziyaret ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve doğum gününü kutladı.

Yapılan sürpriz ziyaret, pasta ve hediyeler için mutluluğu gözlerinden okunan Talha teşekkür etti.

Talha, bugünün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğunu belirterek, "Korona virüs nedeniyle okula gidip gösteri yapamadık, coşkumuzu atamadık. Ama hocalarımız bana sürpriz yaptı. Evimize gelip hediyeler verdi. Bayramımı ve doğum günümü kutladılar. Onlara çok teşekkür ediyorum ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN SÜRPRİZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ZİYARETİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri DOĞAN, Şube Müdürümüz Bedir BAYRAM ve Cumhuriyet İlkokulu Müdür Yardımcısı Hüsamettin NÜNÜKOĞLU ile birlikte Cumhuriyet İlkokulu 1/C Sınıfı öğrencisi Yağız MAKAK'ı evinde ziyaret ederek bayramını kutladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN ziyaretinde öğrencimize Şanlı Bayrağımızı ve Çeşitli hediyeler takdim ederek iyi dileklerde bulundu.