Güncel
Giriş Tarihi : 10-04-2020 16:38   Güncelleme : 11-04-2020 19:41

BURUK TÖREN

Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de polis teşkilatımızın 175 ci yıl dönümü kutlamaları Koronavirüs tedbirleri nedeni ile buruk gerçekleşti.

BURUK TÖREN

KAYMAKAMLIK YERLEŞKESİ

Her yıl ilçemiz Cumhuriyet alanında Atatürk anıtına çelenklerin koyulması ile gerçekleşen tören bu yıl salgın nedeni ile yer değiştirdi ve bugün saat 10.30’da  sosyal mesafe kurallarına uyularak  Hendek Kaymakamlığı  yerleşkesindeki  Atatürk büstü önünde gerçekleşti.  Kutlamaya Hendek ilçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, polis memurları ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

İlçe Emniyet Müdürü İlhan’nın Atatürk büstüne çelenk koymasıyla başlayan buruk  törende konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü İlhan; “ 175. Yıl dönümünü kutladığımız bu yılki tören hem küresel hem de ülkemizde de yaygın olan salgın nedeni ile  programlarımızın bir çoğu iptal edildi. Çelenk koyma törenina katılımlarınızdan ve sosyal mesafe kurallarına gösterdiğiniz hassasiyetten ötürü teşekkür eder saygılar sunarım. Türk Polis Teşkilatının 175 ci kuruluş yıldönümü kutlu olsun” diye konuştu.