Güncel
Giriş Tarihi : 04-04-2020 17:28   Güncelleme : 04-04-2020 17:28

Genel Müdürlükten Gençlik Merkezleri’ne teşekkür

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, koronavirüs salgını dolayısıyla yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarına korumalı maske üreterek teslim etti.

Genel Müdürlükten Gençlik Merkezleri’ne teşekkür

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Koronavirüs salgını dolayısıyla yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarımıza Korumalı Maske üreten ve Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığıyla evlerinden çıkamayan büyüklerimizin yardımına koşan Tüm Gençlik Merkezlerimiz Mart ayının #AyınGönüllülükHareketi seçti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’da “Koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın yaşadığı süreç karşısında, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzüm desteği ile Gençlik Merkezlerimizde Gençlik Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz aracılığı yaptığımız korumalı maskeleri sağlık çalışanlarına teslim ettik. Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz yapmış olduğumuz çalışmalar karşısında bizleri unutmadı ve tüm Türkiye’de Gençlik Merkezlerimizi Mart ayının Ayın gönüllülük hareketi seçti. Gençlik Merkezlerimizi personelimize de özveri ile çalışmalarımızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu başarıda en büyük pay gençlerimizin” dedi.