Vefat
Giriş Tarihi : 03-04-2020 14:45   Güncelleme : 03-04-2020 14:45

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Bayraktepe mahallesinden Hacer Meriç,Başpınar mahallesinden İsmail Süzgün, Akova mahallesinden Ayşe Küney, Kemaliye mahallesinden Muhammet Çelikkan, Dereboğazı mahallesinden Nejla Şahinoğlu ve Lütfiye Köşk mahallesinden Hacı Şevket Uzan vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

VEFAT

Aslen Hicriye Mahallesinden Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden, Merhum Ahmet Meriç’in torunu, Hasan Meriç’in kızı, Fatih ve İbrahim Meriç’in yeğeni, Ekrem Bayındır’ın baldızı, Barış Meriç’in ablası, Hacer Meriç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hicriye Mahallesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

0546 945 82 15
Ekrem Bayındır.

 

VEFAT

Aslen Balıklıİhsaniye Mahallesinden olup, Başpınar Mahallesi Tepecikte ikamet eden, Merhum Terzi Osman Süzgün’ün oğlu, Merhum Zehra Deniz, Münire Başpınar, Münevver Bekar, Hüseyin ve Hasan Süzgün’ün kardeşi, Hatice Kurtuldu, Hamide Tektaş, Serap Oruç ve Serkan Süzgün’ün babaları, Taksici İsmail Süzgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar Mahallesi Tepecikteki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

0542 596 78 39
Remzi Deniz

 

VEFAT

Akova Mahallesinden, Merhum Şevket Küney’in eşi, Merhum Hacı Ali, İsmet ve Ahmet Küney, İlçemiz Esnaflarından Emrem ve Osman Güney’in yengeleri, Bülent Küney’in annesi Ayşe Küney vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Mahallesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Akova Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

0532 246 17 56
Osman Güney

 

 

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden Merhum Osman Nuri Çelikkan'ın oğlu, Merhum Hüseyin ve Hasan Çelikkan'ın yeğeni, Faruk, Kerim, Fatih ve Metin Çelikkan'ın amcasının oğlu, Harun Erdil'in kayınbiraderi, Fatih Düzdemir'in eniştesi, Emre Çelikkan'ın babası, Muhammet Çelikkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17:00 da Kemaliye Mahallesi Muammer Sencer caddesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Faruk Çelikkan

0530 202 92 30

 

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden Hafız Ahmet Şahinoğlu’nun eşi, Mustafa ve Ali Şahinoğlu’nun annesi, Osman Özdilek ve Ömer Akyüzlü’nün kayınvalidesi, Murat, Ahmet, Uğur, Fatih ve Semih Şahinoğlu’nun babaannesi, Nejla Şahinoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesi Doğan caddesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Murat Şahinoğlu
0533 620 13 37

 

VEFAT

 

Lütfiye Köşk Mahallesinden Muhammet ve Ali Uzan’ın kardeşi, Yusuf, Kadir, Fatih, Harun ve Hakan Uzan’ın amcaları, Yusuf Bahtiyar ve İhsan Sinem’in kayınpederi, İbrahim Uzan’ın babası, Hacı Şevket Uzan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiye Köşk Mahallesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Lütfiye Köşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Hamit Canlı

0532 252 32 08