Siyaset
Giriş Tarihi : 28-03-2020 20:07   Güncelleme : 31-03-2020 19:58

Mazbatayı Serbes verdi

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, Hendek Gelecek partisi ilçe Başkanlığına gelerek ilçe başkanı Musa Akıcı’ya nazbatasını bizzat kendi elleri ile vererek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Mazbatayı Serbes verdi

BİZİM KAPIMIZ ÜMİTSİZLİK KAPISI DEĞİLDİR

Serbes, tüm dünyada   Koronavirüs  salgını münasebeti ile ilçeye yalnız geldi ve partinin ilçe başkanlığında bir gurup partili karşıladı. Sosyal mesafe ve dezenfektan işlemlerine sıkı sıkıya bağlı olarak gördüğümüz Serbes çok kısa da olsa partililer ile bir süre sohbet etti. Hayatından kısa kesitler aktaran Serbes partililerine sabırlı olmalarını, ülkenin çok zor sağlık ve ekonomik dönemden geçtiğini, iktidarın açıkladığı ekonomik paketin büyük kesimi memnun etmediğinin altını çizdi ve; “ evet belki işimiz kolay değil ancak bizim kitabımızda ümitsizlik yoktur asla ümitsizliğe düşmeyin. Her geçen gün vatandaşlarımızın partimize olan güveni  daha da yükseliyor. İnşallah Gelecek partisi iktidara yürüyor” dedi.

İkramların ardından ilçe teşkilat binasından ayrılan Serbes, Adapazarı Merkez  ilçe Başkanlığını ziyaret edeceğini ve benzer mazbatayı Adapazarı ilçe başkanına tebliğ edeceğini ifade ederek  Hendek’den ayrıldı.

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı kimdir?

SAKARYA/Hendek ilçesi 1960  doğumlu,evli,2 çocuk babasıdır.İlk ve ortaöğretimini Hendek lisesinde tamamlamıştır​

Baba mesleği olan Kunduracı zanaatını uzun yıllar Hendek esnafı olarak icra etmektedir.​

Aktif olarak 1994 tarihinde Hendek ilçesinde siyasete Doğruyol partisi ilçe delegesi olarak başlamış olduğu siyasi hayatını Doğruyol partisi ilçe başkanı olarak uzu yıllar icra etmiştir. 2018 yılında İlçe başkanlığı görevinden istifa edip ayrılmıştır.​

Siyasi yaşamına bir müddet ara verdikten sonra Sakarya  Dostlar platformuna gönüllü olarak katılmış olup,siyasi yaşamına  Gelecek Partisi Sakarya  il  yönetim kurucu üyesi katılım sağlayarak, devam etmektedir.