Asayiş
Giriş Tarihi : 28-03-2020 19:45   Güncelleme : 31-03-2020 20:01

KAZA MADDİ ZARARLA ATLATILDI

D-100 karaoylu Hendek Ali Gaffar Okkan ışıklı kavşağında meydana gelen trafik kazasında araç sürücüleri ve beraberinde bulunanlar yara almaksızın kurtulurlarken araçlarda büyük çapta maddi zarar meydana geldi.

KAZA MADDİ ZARARLA ATLATILDI

D-100 karayolu Ali Gaffar Okkan ışıklarında Sakarya’dan Ankara istikametine seyir halinde olan Nazan K. idaresindeki   34 FV 44—plakalı özet otoya aynı istikamette seyir halinde olan Uğur S. İdaresindeki  06 BD --- plakalı özel oto arkadan çarptı. 

Sürücüler ve yanındakiler kendi imkanları ile araçlarından inerek yol kenarına geçerlerken bayan sürücünün kullandığı  özel oto çevreden yetişen vatandaşlarında yardımıyla yoldan yan yola çekildi. Diğer araç otomatik olduğundan  iterek kenara çekmek mümkün olmadı , trafik ekiplerinin gelmesi ve ekiplerin kazayı fotoğraflayıp gerekli  evrakları düzenlemelerinin ardından ekipler vasıtasıyla çağrılan çekici vasıtası ile araç yoldan kaldırıldı.

Önünde seyreden araca duramayarak çarpan sürücü Uğur S. Gazetemize yaptığı açıklamada;   “önümdeki araç ışığın sarı yanması üzerine aniden durdu,fren yapmama rağmen duramayarak vurdum. Kavşaktaki mobesa kameraları gerçeği ortaya çıkartacaktır” dedi. Polis kazayla ilgili görgü şahitlerinden ve mobesa kamneralarından bilgi topluyor.

Ahmet Çileci-Hendek-DHA-Fotoğraflı