Güncel
Giriş Tarihi : 25-03-2020 15:34   Güncelleme : 26-03-2020 18:48

BELEDİYE HİZMET BİNALARINDA DİKKAT ÇEKEN RESTORASYONLAR

31 Mart Mahalli Yerel Seçimlerinde BBP çatısı altında girdiği seçimlerde ilçe halkının her siyasi partiye mensup insanından oy alarak seçimi kazanan Turgut Babaoğlu’nun 1 yıllık görev süresi içerisinde halka söz verdiği projelere ağırlık vermesi beklenirken Belediye Hizmet Binalarında yaptığı tadilat çalışmaları oldukça dikkat çekti.

BELEDİYE HİZMET BİNALARINDA  DİKKAT ÇEKEN RESTORASYONLAR

Hendek Adliye binası önündeki  belediye hizmet birimlerinin bulunduğu binanın tadilatı başta olmak üzere,  ticaret merkezi birinci katında bulunan TÜRKAY şirket binası tadilatı, Uludere Sosyal Tesislerindeki  restarasyonlara bir yenisini daha ekledi ve  Cumhuriyet meydanındaki  Hendek Belediyesi ana hizmet binasının birinci katında bulunan Belediye Başkanlık makamında da  değişikliğe gitti.

Dün ziyaret ettiğimiz Hendek Belediyesinde başkanlık makamındaki restorasyon devam ettiği  ve kapısının kapalı olmasından ötürü  sizler için sadece makam odasının kapılarını fotoğraflayabildik.

Eski makam odasının Alüminyum olan kapılarının CNS işlemeli ahşap olması ilk göze çarparken  ( eski halinde ne vardı?) sorusunu da sormadan edemedik.