Güncel
Giriş Tarihi : 13-03-2020 16:42   Güncelleme : 19-03-2020 15:10

BÜLBÜL’ÜN KATILDIĞI CENAZE TÖRENİNE BELEDİYE BASINI İLGİ GÖSTERMEDİ

MHP Sakarya Milletvekili ve gurup başkan vekili M.Levent Bülbül, kapı komşusu merhume Müşerref Akın’ın vefat haberi üzerine tüm programlarını iptal ederek merhumeyi son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

BÜLBÜL’ÜN KATILDIĞI CENAZE TÖRENİNE BELEDİYE BASINI İLGİ GÖSTERMEDİ

AHDE VEFA GÖSTERDİ

Milletvekili Bülbül, Hendek Yenicamide kılınan cenaze namazı töreninde merhumenin çocuklarına taziyelerini sundu. Bülbül’e MHP Sakarya İl Teşkilat üyeleri ile birlikte MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve bazı MHP Belediye meclis üyeleri  eşlik etti.

BÜLBÜL ANKARA’DAN GELDİ, BELEDİYE BASINI 150 METREDEN GELEMEDİ

31 Mart 2020 mahalli seçimlerine BBP çatısı altında girerek seçimi kazanmasından yaklaşık 9 ay sonra MHP’ye iltihak eden Hendek Belediye Başkanı  Turgut Babaoğlu’nun milletvekili Bülbül ile yan yana gelmemeleri, MHP gurup başkan vekilinin katılım  sağladığı bir cenaze törenine yerel basın ilgi gösterirken  Belediye basınından  kimsenin olmaması  oldukça dikkat çekti. 

GECEDE DE YAN YANA DEĞİLLERDİ

Yakın zaman önce spor salonunda Hendek Ülkü Ocaklarının organize ettiği geceye milletvekili Bülbül, etkinliğe vaktinde katılım sağlarken Belediye Başkanı Babaoğlu’nun 20-25 dakika gecikmeli olarak katılması da dikkat çekmişti.