Vefat
Giriş Tarihi : 13-03-2020 12:50   Güncelleme : 13-03-2020 12:50

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Mahmutbey mahallesinden Müşerref Akın ve Yukarıhüseyinşeyh mahallesinden Emine Çelik vefat etti. Allah rahmet eylesin

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

VEFAT

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Şaban Akın’ın eşi, İlçemiz esnaflarından Yaşar ve Belediye Personeli Hüseyin Akın’ın annesi, Merhum Ferhan ve Reşat Akın’ın yengeleri, Hakan Kalyoncu ve Ali Tekkanat’ın teyzeleri, Kemal Türel ve Özgür Kuş’un anneanneleri, Mert Akın’ın babaannesi, Tekelden Emekli Müşerref Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni camide Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Ev adresi : Mahmutbey Mahallesi HGM yanı.

0530 780 67 92

Yaşar Akın

 

VEFAT

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden Hamlacı Ahmet, Recai ve Merhum Rıdvan Çelik’in anneleri, Burhan, Kadir, Musa, Cavit, İbrahim, Vasvi ve Mehmet Çelik yengeleri, Kamil Sevinç ve Ferhat Çamur’un kayınvalidesi, Erkan Sevinç’in anneanneleri, Emine Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Kenan Yüksek
0535 679 94 75