Siyaset
Giriş Tarihi : 10-03-2020 19:08   Güncelleme : 19-03-2020 15:04

CHP Hendek İlçe Başkanı Bayraktar; ENGELLİ HASTA NAKİL ARACI NEREDE? ARAÇ YOKSA TOPLANAN PARA NEREDE? Diye sordu.

“CHP Hendek İlçe Başkanlığı olarak Hendek Halkı yararına olan tüm hizmetlerin yanındayız.Ama yapılan yanlış ve eksikleri eleştirmek,takip etmek daha güzel bir Hendek için bizim görevimiz.” Diyerek devam eden basın açıklamasında;

CHP Hendek İlçe Başkanı Bayraktar; ENGELLİ HASTA NAKİL ARACI  NEREDE?  ARAÇ YOKSA TOPLANAN PARA NEREDE? Diye sordu.

31 Mart yerel seçimlerinin hemen ardından,Belediye Başkanı Sn. Turgut BABAOĞLU’na tebrik için gelen çiçeklerin açık artırmayla satışa çıkarılacağı ve bu açık artırmadan toplanan paralarla engelli hasta nakil aracı alınacağı,Sn BABAOĞLU tarafından beyan edilmişti.

Şimdi Hendek halkı adına soruyoruz.

-Sn BABAOĞLU seçim sonrası söylediğiniz ve açık artırma sonucu satılan (bu satışla ilgili haber hala Hendek Belediyesi resmî internet sitesinde duruyor)bu çiçeklerin geliri ile Engelli Hasta Nakil aracı alınmadığı biliniyor.

Bu aracı ne zaman alacaksınız?

-Yine son günlerde çok konuşulan    ve eski HGM önünde bulunan içerisinde elektriği,doğalgazı ,gideri bulunan ahşap köprü restoran’ın yıkılması.

Şunu açıkça beyan edelim;Bizler ruhsatsız her yapıya karşıyız,ama Halkın parasıyla binlerce lira harcanarak yapılan binaların yıkımının nedenini sormak görevimiz.

Belediyenin gereksiz yere harcadığı her kuruş Hendek’linin cebinden çıkmaktadır; Bu durumda Belediye adına yapılan Bayraktepe,Uludere tesisi, HGM yanındaki kafe ve hatta Belediye Meclis toplantı salonunun ruhsatları varmı?

Tüm bu yapılar hakkında ne düşünüyorsunuz.

 

Nihat BAYRAKTAR

CHP HENDEK İLÇE BAŞKANI