Siyaset
Giriş Tarihi : 25-02-2020 15:33   Güncelleme : 25-02-2020 15:33

AK PARTİDE TAŞLAR YERİNDEN OYNUYOR MU?

Kurulmasından bu güne yapılan tüm kongrelerde ilçemizde tek adayla gidilen ilçe başkanlığı kongresinde AK Parti üyesi Özcan Keleş ilçe başkanlığına aday olacağını açıkladı.

AK PARTİDE TAŞLAR YERİNDEN OYNUYOR MU?

Keleş, adaylığını açıkladığı  açıklamasında; “ Yakın bir tarihte yapılacak 7. Kongre için Ak parti Hendek ilçe başlanlığa adayım.Eğer biz seçilirsek  bu yeni dönemde halkla iç içe tevazu samimiyet gayret ile yönetimimle tüm hendeği kucaklıyacağız. Eski yeni herkesin Hendeğin teşkilatı olacağız. Akpartimin  ileri gelenleri ile istişare ederekten    bende  bu   kutsal sorumluğu üstlenmek  için varım diyorum  ve sayın delegelerimiz den desteklerini  istiyorum

. bu vesile ile  tüm    delegelerimizin  ve hendekli hemşehrilerimizin   mubarek  üç aylarını kutlar . şahsım ve ailem başta olmak üzereülkemiz reisi cumhurumuz .  mehmetciğimiz . ve islam alemi için    maneviyat dolu huzurlu geçmesini niyaz  ederim “ dedi.

8 Mart Cumartesi günü yapılacağı açıklanan Hendek AK Parti İlçe Kongresinde divana verilecek olan liste karşısında divan başkanlığının bu demokratik hak karşısında  nasıl bir tavır sergileyeceğini sizler için izleyeceğiz.