Güncel
Giriş Tarihi : 23-02-2020 13:06   Güncelleme : 23-02-2020 13:06

TEVER’DEN, KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Kızılay’ın Şubat ayı ortalarında soğuk ve karlı havalar nedeniyle azalan kan stokuna istinaden yarın İl Başkanlığı Binası’nda kan bağışı etkinliği yapacaklarını duyurarak, çağrıda bulundu.

TEVER’DEN, KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kızılay Kan Merkezi iş birliğiyle parti binasında kan bağışı kampanyası başlatacak. AK Parti Sakarya İl Başkanlığı binası içerisinde kurulacak olan mobil kan merkezine gelen vatandaşlar ve partililer, gereken formları doldurarak ve muayene sonrası kan bağışında bulunabilecek.

Kan bağışı etkinliğiyle ilgili konuşan İl Başkanı Tever: “ Kızılay Sakarya Şubesi ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesi olan kan bağışı kampanyası organize edeceğiz. Yarın Saat 14:00’da parti binamızda kurulacak olan mobil kan merkezlerinde kan bağışlarını alacağız. Ülkemizin dört bir yanında kan bağışı bekleyen vatandaşlarımıza duyarsız kalmamak adına Türk Kızılay’ına kan bağışı desteğinde bulunacağız. Ben buradan tüm hemşerilerimize seslenerek kan bağışçısı olmaları noktasında gönüllü olmalarını rica ediyor ve yarın düzenleyeceğimiz etkinliğe tüm gönüldaşlarımızı, hemşerilerimizi davet ediyorum” ifadelerine değindi.