Güncel
Giriş Tarihi : 22-02-2020 18:32   Güncelleme : 22-02-2020 18:46

Hendek Yenimahalle Lokali düzenlenen törenle açıldı

İlçemiz Yenimahallenin güzide takımı Amatör kümede mücadele eden Yenimahalle spor kulübü düzenlenen törenle açıldı.

Hendek Yenimahalle Lokali düzenlenen törenle açıldı

YAĞMURA RAĞMEN YOĞUN KATILIM

Yenimahallespor lokal açılışına Kaymakam Halil İbrahim Acır, Belediye Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır, eski Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  31 Mart 2020 Mahalli Seçimlerinde Cumhur İttifakı  Hendek Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu, Yenimahallespor kulüp başkanı Vyural Tutkun, CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Yaşar Akıcı ile birlikte mahalle muhtarı İsmet İskefiyeli , kulübün teknik heyeti, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldılar.

ŞAMPİYONLUKLAR DİLİYORUM

Törende konuşma yapan Yenimahalle muhtarı İskefiyeli; “  davetimize icabet eden değerli protokole Yenimahalle  sakinleri, kulüp yöneticilerimiz ve sporcularımız adına mahalle muhtaroı olarak sizlere hoşgeldiniz diyor hepinize saygılarımı sunuyorum” diyerek açılış konuşması yaptı. Törende konuşma yapan Hendek Kaymakamı Acır’da yaptığı konuşmasında; “  Birinci amtör kümede mücadele eden kulübümüze şampiyonluklar diliyorum. Sayın muhtarımıza da bu güzel hizmeti için teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” Sözleri katılımcılar tarafından alkış aldı.

ALİ KEMAL SOFU HER YERDE!

Kulübün açılış kurdelası Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı ortak Belediye başkan adayı Ali Kemal Sofu birlikte kestiler. Kurdela kesiminin ardından spor kulübünde katılımcılara ikramlar yapıldı.